İSTİHBARAT

Şifresiz Yayın!

Üst Aklın B Planı: 15 Temmuz Darbe Girişimi

Posted by admin Ağustos 3, 2016


18kwmnd6id0epjpg

Yıl 2001..

Yer ABD,Washington..

Reis yeni partinin ilk adımlarını atarken çeşitli ülkelerde temaslara başlıyor. O vakitlerde ilk durak ABD. Amerika’nın eski başkanı George W.Bush’un özel temsilcisiyle, Pentagona yakın isimler olmak üzere bir dizi görüşme yapıyor.Reis’in yanında  Ak parti kurucularından olan bir isim var. Bu ismin ricasıyla Reis Amerika’nın Pensilvanya eyaletinde yaşayan Hocaefendi(!)ye de ziyarette bulunuyor. Ziyaret kısa sürüyor, ayrılıyorlar. Arabalarına binmek üzereyken, Reis yanındaki kişiye diyor ki; -İlk başta bunlardan başlamak lazım…

İki kişinin arasında kalması beklenen bu söz, iki kişinin arasında kalmıyor. Tabi merak ediyorsunuz o kişi kim diye. O kişi Ak parti kurucularından ve en bilinen hainlerinden Abdüllatif Şener.

Şener bu sözü ilk fırsatta Fetö elebaşı Gülen’e iletiyor. İşte o gün itibariyle gayri-resmi savaş başlıyor.

* * *

Fitilin ateşlendiği yer burasıydı ama patlama için henüz zaman vardı.

Fethullah Gülen müptezeli ve onun haşhaşçı örgütüne verilen ilk görev Ergenekon operasyonuydu. Amerika bu operasyonda Fetö’nün başarısız olma ihtimalini sıfır görüyordu çünkü Fetö bu operasyonu yaparken, devlet kademelerindeki kendi kamikazecileri ile birlikte hükümet ve gladio artığı ciacılarla beraber hareket edecekti. Ki öyle oldu ve ordudaki tasfiyeler hızla başladı.

Fetö’ye Amerika’nın 40 yıllık yatırımındaki plan çok amaçlıydı. Tutarsa veya tutmazsalarla dolu, alfabenin her harfinden planların mevcut olduğu. Halifelik üzerinden İslam coğrafyasına şekil vermeye hatta hükmetmeye kadar. ‘Yeni Dünya Düzeni’ harekatının önemli bir ayağıydı. Bu harekatın başarılı olması için mutlaka Ortadoğuya düzen verilmeli ve en önemlisi Türkiye’ye diz çöktürülmeliydi.

Türkiye’de tüm bu planların gerçekleşmesi için öncelikle hükümete ve orduya ayar verilmeliydi.İlk olarak ordu eliyle hükümete(e-muhtura) sonras hükümet yoluyda orduya (karargah) denendi ama olmadı. Reis’in engeline takıldılar. Öyleyse tasfiye yoluna gidilecekti, bunun içinde  Erbakan hocanın da onun talebelerinde çok çektiği  darbe tehdidi ve çeşitli kumpaslarla ordudaki kemalistler, alnı secdeye değenler yoluyla temizlenecekti. Esasında bu görünen yüzüydü. Çünkü alnı secdeye değenler, aynı zamanda takiyye yapan gerektiğinde içki içip, gerektiğinde karısının başına açan müptezeller ordusu, Fetöcülerdi ama Reis iyi niyetinin kurbanı oldu.

Yıllar öncesi ordudaki gladiocu kemalistler, gladiodan aldıkları talimat ile Fetöcüleri çeşitli hileler orduya kazandırdılar. O günlerde kendi cellatlarını kendi elleriyle kadrolaştırdıklarının farkında değillerdi. Zaten emir büyük yerden olduğu için çok da yapacak birşeyleri yoktu. Fetö kadrolaşmaya başlamış ve yavaş yavaş tüm köşe başlarını tutmuşlardı.

Fetö eliyle Cia’nın ilk operasyonu 2007’de ordudaki millilere ve kemalistlere gerçekleşti. Ergenekon,Balyoz,Ayışığı,Sarıkız vs. ile orduda tasfiyeler başlamıştı. Bu operasyonlar hızlı bir şekilde ilerliyordu çünkü hükümet tüm kadrolarıyla Fetö’ye inanmışdı. Fetö’nün planı hükümet ile askeri tasfiye edip, kendi kadrolarıyla bütünüyle orduya hakim olmak ardından Reis’i etkisiz hale getirmekti. Fetö için tehdit Ak Parti değil, Reis’in şahsıydı.

Teröristbaşı Gülen 2012 kasım ayındaki bir sohbetinde, biz ”Ak parti ile anlaşırız ama o ağacın budanması lazım” diye söylerken, o budanması gereken ağacın R.Tayyip Erdoğan olduğunu herkes anlamıştı.

2011 senesine gelince Reis ordu içindeki generallere açılan davaları tatmin edici bulmamasına rağmen, kemalistlere inanamıyordu. Hele ki darbe kodları ülke tarihinde ordunun genlerine böyle işlemişken. Fetöcülerin alnının secdeye değmesi yanılgısı ve en yakınlarındakilerin sürekli Fetöcüleri aklaması(b.arınç,h.çelik,s.ergin) Reis’in aklını karıştırıyordu.

2013’de makas kırıldı.

17/25 ile Reis resmi net gördü. İhanet tüm çıplaklığı gözlerin önündeydi.

Fetöcüleri masum bir cemaat olarak görenlerinde gözleri açılmıştı.

”ABD başarısız oldu,saldırı püskürtüldü, fetö bitti” gibi cümlelerin içerisinde 15 Temmuz’a yürüyorduk. Tehlike yaklaşıyor, Reis tek başına mücadele ediyor, bazı kısık sesli mücahitler ise bu tehlikeye sezmiş, sessiz çığlık atıyor ama devlet refleks göster(e)miyordu.

15 Temmuz günü bir tarafta R.Tayyip Erdoğan komutasında Hira dağının evlatları, bir tarafta F.Gülen talimatlarıyla Olimpos dağının gayri meşru çocukları vardı. Tarihimizde ne kadar kahramanlık, ne kadar destansı anlatımlar var ise, belki yeni tarihde ilk başta anlatılacak olan bir zaferdi bu. Dünya ise şaşkındı. Afganistan,çeçenistan,ırak,mısır ve suriye gibi bir sonuç beklerlerken, bir kahramanlık ortaya çıkmıştı. Ve  onlar için işin kötüsü en aykırılar dahi safları sıklaştırmıştı bu bağımsızlık mücadelesinde.

Bu destansı zaferimizin coşkusunu hergün sokaklarda yaşarken, dün bi duraksadım. Birşeyler ters gidiyor dedim. Evet bu zaferdi, evet bu özgürlük mücadelesiydi, evet biz kazanmıştık, evet Fetöyü gömmüştük ama bir dakika dedim, bir dakika…

ABD 40 yıllık bir hesap yaptıysa eğer, muhakkak alternatifleri de vardı. İşte bir dakika sonra farkettiğim durum tamda buydu. 17/25 ve 15 Temmuz darbe girişimi ABD’nin asıl planı değildi. Bu B planıydı ve yalnızca A planının devreye sokmak içindi…

Ust Akıl’ın bu topraklarda asıl planı ezelden beri sadık hizmetkarı olan cumhuriyet öncesinde ittihatçı, sonrasında kemalistler üzerineydi.

Kıymetli dostlar, bu lanetlik Fetöcüler sayesinde bugün neler olduğuna iyi bakın. Ordu içinde Ergenekon,Balyoz vs. soruşturmalarında işin içine herkes katıldı.Fetö kendisine kadro açmak için iyi,kötü,çirkin herkesi bir çuvala doldurup, çöpe attı. Ama bu durum Çetin Doğan’ı masum yapmaz, Veli Küçük’ün katil olduğunu değiştirmez, Kemal Alemdaroğlunun İslam düşmanı olmadığını göstermez, Alpaslan aslan’ın tetikci olmadığını, Sami Hoştan’ın uyuşturucu baronluğunu inkar ettirmez. Demek istediğim o ki, bugün Fetö tehdidinden ötürü o gün nasıl iyi,kötü,çirkin ayırt edilmeden darbeci ve devlet düşmanı diye içeri atıldıysa buguünde aynı şekilde serbest bırakılması ve dahası boşalan koltuklara getirtilmesi aynı yanlıştır.

İşte üst aklın asıl planı budur. Fetö yalnızca bir geçiş sürecidir.

Bugün Chp’nin söylemlerine dikkat edin. İadeyi itibardan bahsediyorlar.Israrla yapılan bu vurguya dikkat edin.C.Çicek, H.Çelik neler diyor bir okuyun.

A Planı için ”Kemalizm is loading..

Gelen tehlike, geçen tehlikeden çok daha büyük..

istihbarat.wordpress(C)

Bir Yanıt to “Üst Aklın B Planı: 15 Temmuz Darbe Girişimi”

  1. Kerem said

    Cem ersever I satan da Şener değil mi?

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: