İSTİHBARAT

Şifresiz Yayın!

Taksim Gezi Parkı Gerçekleri! Koç Ailesi!

Posted by admin Haziran 15, 2013


mved

 

Gezi Parkı Provokasyonunda sıradaki bakacağımız yer, Divan Otel ve Migros.

Yani KOÇ AİLESİ...

Taksim Gezi Parkı provakasyonun sır perdesini tek tek aralıyoruz.

Faiz lobisinin önemli bir ayağı olan Koç ailesinin, bu işin neresinde olduğunu artık görüyoruz.

Migros Sanal Market üzerinden eylemcilere gönderilen yiyecek, içecek ve barınma malzemelerinin Divan Otel’in deposunda ve TMMOB’un İstanbul şubesinde stoklandığı ve dağıtıldığı belirlendi.

DİVAN’DAN DAĞITILIYOR

Sözde ağaç için eylem yaptığını iddia ederek ortalığı yakıp yıkan provokatörlere lojistik destek Migros’tan gelirken, teslim edildiği ve dağıtıldığı merkez ise Koç Holding’e ait Taksim Divan Otel çıktı. Migros’un sanal market üzerinden bağış veya satım yapmak suretiyle destekçiler için topladığı yardımı Taksim Divan Otel’e gönderdi. Divan Otel’de toplanan yardım, hemen karşısında bulunan Taksim Gezi Parkı eylemcileri için otel personeli ve oluşturulan koordinasyon masası aracılığıyla eyleme gelenlere ücretsiz servis ediliyor. Eylemin başından bu yana sosyal medyayı kullanan eylemciler ise yine Twitter üzerinden Migros’un sanal market üzerinden yardım yapılabileceğini duyururken, adres olarak Divan Otel’in yazılmasını istiyor.

11 Yanıt to “Taksim Gezi Parkı Gerçekleri! Koç Ailesi!”

 1. Hüseyin ÇAKIR said

  Yenik Devlet duygusunu yaşamak istemiyorum. Masum görünüşlü bir direnişe destek olmak ne getirecek?Temel hak ve özgürlüklerimiz mi gelişecek.Bunu arzulayan Orta Doğu devletlerinin hali ortada. Yüzyıllık devlet geleneği olan bu topraklar kolay kolay yenilmeyecek!!

 2. Eser said

  Özgürlük çabası olarak değerlendirilmeli. Şiddet karşıtı bir hareket olarak nitelendiriyor ve zekice buluyorum. Terörizm yerine barışçı, uygar protesto hakları. Desteklenmeli.

 3. Toprak said

  ülke bütünlüğünün söz konusu oldufu her eylem, barışçıl başlasa bile terör eylemi olarak nitelendirilmeli.zira böyle işlere musammaha gösterildiğinde ,komuşularımızda da örnekleri oldugu gibi geri dönülmesi imkansız durumlara yol açabilir.ama insanların kişisel özgürlüklerini sınırlamak ,mudahale etmenin de karşısındayım.Koç ailesine gelince,en büyük kazançlarını bu ülkede ve son 5-10 yıldır kazanıyorlar.bu ülkeyi arkadan vuranı bu ülke unutmaz..

 4. Tanja said

  Provokatörlere değil, kısıtlanan ve saldırılan kişisel haklarını korumak, yediğine, içtiğine, kaç çocuk yapacağına ve kimin ne giymesi gerektiğine kadar herkese ayar vermeye çalışan bir başbakana karşı duran sağlam iradeli insanlara destek oldu Koç Ailesi.
  Siz sürekli lafı çarpıtıp bilgi kirliliği yaratarak kafa karıştırıyorsunuz. Komşu ülkelerde olan şey de bir diktatöre başkaldırıydı. Bu cesarete sahip insanlara diktatörler terörist, tarih ise kahraman der.

 5. . said

  siz çok mu akıllısınız peki neymiş destekmiş neye destek he halkın oyu ile gelmiş b i hükümeti sizin gibi çapulcularmı yıkacak vız gelirsiniz hepiniz

 6. Süha said

  Migros artık Koç’a ait değil. Yanlış tespit.

 7. orhan cevat said

  bu yalan haberi yazan gerizekali, koc grubu migrosu satali cok zaman oldu. gercegi goremiyorsunuz, gorseniz de anlamiyorsunuz..

 8. efe türk said

  koç un artık parayamı ihtiyacı var yoksa reklamamı tespitleriniz yanlış bence

 9. mustafa altıntaş said

  koç holdingin gezi olaylarına karışmadığı ve herhangi bir finansman sağlamadığını söylayan zihniyet aynı şekilde yapılan tüpraş baskınıyla “hükümet gezinin intikamını alıyor” yaygarasını koparması oldukça ironik değil mi? kendi ağızlarıyla çeliştiği ve farkında olmadan itiraf ettiğini söylemek yersiz olmaz.

 10. abuzer uğurlu said

  helal sana orhan cevat…bunlar uçmuşlar neyin kafasını yaşıyor bu gerizekalılar…devlet geleneğiymiş ulan halk herşeyden önce gelir senin gibi mallar bile devletten önce gelir.

 11. MAKYEVELLİ said

  Aptallıkta zirve yapmış bir yazı. Delilik suyundan içmiş süper kafa. Kafa bi dünya..Ivır zıvır gıybet palavra. Yerseniz..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: