İSTİHBARAT

Şifresiz Yayın!

“Nazi katliamını Siyonistler istedi”

Posted by admin Mayıs 17, 2009


d2kxMkJDNkNXWHpDMU06

İsrail’i kurmak için her türlü katliamı meşru sayan Siyonistler, Almanya’daki Musevilere katliam yaparak Filistin topraklarına gönderilmesi için Nazilerle işbirliği yaptı.

Siyonist İsrail’in Filistin ve Ortadodoğu’da yaşattıkları büyük acı ve sorunlar Filistin Halkıyla Dayanışma Derneği’nin düzenlediği konferansta tartışıldı.

FHKC Siyasi Büro Milli Konsey Üyesi Leyla Halid’in de konuşmacı olarak aktıldığı konferansın açılışı Filistin Halkıyla Dayanışma Derneği Başkanı Füsun Bandır’ın konuşmasıyla yapıldı. Filistin halkıyla Türk halkının gönülden birbirlerine bağlı olduklarını beilrten Bandır, “Ancak toplumumuzda Filistin’de neler olup bittiği konusunda net bir bilgi yok. Bir konferans hazırlamak istediğimizde akademik çalışmaların çok eksik olduğunu gördük. Filistin konusunda yazılı kaynak bulmak konusunda çok zorlandık. İsrail siyonizminin topraklarını gaspederek sürgüne gönderdiği 9,5 milyon mülteci var.Bugüne kadar yapılan barış görüşmelerinin hiçbirinde İsrail mültecilerin geri dönüş hakkını kabul etmemiştir” dedi.

“İSRAİL’İN ŞİDDETİ HER DİNE VE İNSANLIĞA”

Türk devrimciler için Filistin’in bir rüya olduğunu belirten gazeteci-yazar Memik Horozlu, “Bugün bölgede yaşanan sorunlara Filistin sorunu yerine İsrail sorunu demeliyiz. 2 bin yıl önce topraklarından sürülmüş ve dünyaya dağılmış bir halkın Filistin topraklarında yeniden devlet kurması için dış güçlerin, emperyalist güçlerin desteği şarttı. Kuruluş aşamaısnda bu destiği Emperyalist İngiltere verdi. Günümüzde de İsrail’in Filistin’in kalbine saplanmış bir hançer olarak durmasını bölgede emperyalist emelleri olan ABD sağlamaktadır” dedi.

Yahudilerin soykırım kavramını kullanarak başka halklara soykırım yapmayı kendilerine meşru hak olarak tanıdıklarını belirten Horozlu, “Biz İsrail’de soykırıma uğramış bir halkın psikolojisi yerine, soykırım yapmayı kendileri için bir hak olarak gören bir halkın psikolojisi ile karşı karşıyayız. İsrail dünyada anayasası olmayan birkaç devletten biridir. İngiltere’de anayasanın yerini gelenekler alıyor. Ancak İsrail’de hiçbir kural yok. İsrail kendisine bir Yahudi devleti diyor. İsrail’in şiddeti sadece İslam’a ve Müslümanlara karşı değil, her din ve insanlığa karşıdır” şeklinde konuştu.

Gazze katliamının da İsrail devletinini katliamlarını anti semitist söylemle berteraf etme taktiğini kullandığını gösterdiğinibelirten Horozlu, “İsrail devletinin yaptığı katliamları eleştirmek anti semitiklik değildir. Bu katliamları görmezlikten gelmek ve meşru saymak asıl anti semitikliktir” dedi.

İsrail devletinin kurulma fikrinin bin sekizyüzlü yılların ortalarında gündeme geldiğini anlatan İsmail Essadi ise, Filistinde Yahudi devleti tezini ilk önce Yahudi olmayan Siyonistlerin dillendirdiğini söyledi. Siyon’un Kudüs etrafında bulunan bir dağ odlunu belirten Es Sadi, “Siyonist hareket 20. yy başlarında Theodore hertz tarafından geliştirilmiştir. Hertz ilk başlarda Yahudilerini bulundukları toplumla entegrasyonu savunuyor. Yahudi devleti için Arjantin, Medin, Aras ve Filistin projeleri üretildi. Diğer projeler tutmadı Büyük İsrail projesini yaşatmak için Filistin’de karar kılındı. Başta İngiltere Uganda da Siyonist devlet kurmayı düşünüyor. Siyonist önderler, ‘Kudüssüz devlet, sağ kolu olamyan devlettir sözüyle” Kudüs’te ısrar ediyorlar. Topraksız bir halk halksız bir toprakta olmalıdır tezi gereği. Arapların toprakları işgal edilerek, 9,5 milyon Filistin’li mülteci durumuna getirilmiş, bu insanların topraklarına ise Yahudi yerleşimciler yerleştirilmiştir” şeklinde konuştu.

SİYONİST NAZİ İŞBİRLİĞİ

Hollandalı araştırmacı Peter Edel, İsrail devletinin kurulabilmesi için Nazilerin gerçekleştirdiği Yahudi soykırımına ihtiyaç olduğunu belirterek, Nazileri soykırım hakkında Siyonistlerin teşvik ettiklerini anlattı. Nazizmin Avrupa’da yayılmasında Siyonist parmağı olduğunu iddia eden Edel, “Siyonistler Nazilerle işin başında işbirliği içine girdiler. Almanya’daki Yahudilerin sürülmesini, topraklarından olan bu insanların da Filistin’de toplanmasını istiyorlardı. Bu yüzden soykırımı desteklediler. Almanya’dan kovulan Yahudiler I930’dan ibitaren Filistin’e yerleştirilmeye başlandı. 1948’de İsrail devleti kurularak Araplar kendi topraklarından sürüldüler. 967 savaşı işgal topraklarını artırdı. Siyonistler Yahudilerin birlik olabilmesi için ortak bir düşmanlarının olması şarttır. O düşmanı oluşturmak için de Filistinlilere insanlığa sığmayacak her türlü işkence ve zulmü uygulamaktan çekinmiyorlar. Bugün İsrail’de işbaşına gelenler en ırkçı gruplardır” dedi.

Edel, Siyonist işbirilği işinde yıllar yılı Almanya’da paralarını bir bankaya yatıran Yahudilerin, Filistin’de bütün paralarını çekme garantisi verildiğini, Hatta, Almanya’yı terk etmeleri karşılığında Yahudilerin hesabına yatırılan paraları Filistin’de bir bankadan çekebilme şartının konulduğunu hatırlattı..

Siyonistlerin Filistine yerleştirmek istedikleri Yahudilerin ise seçme olduğuna vurgu yapan Edel, Filistin’e gitmek isteyen bir çok hasta Yahudi’nin bu girişimlerinin önüne geçildiğini, Yahudilerin en iyi ve en sağlıklılarının Filistin topraklarına yerleştirilmeye çalışıldığını söyledi.

Siyonistlerin Yahudi kıyımını teşvik etmelerinin örneğine Macaristan’da da rastlandığını belirten Peter Edel şöyle devam etti: “2. Dünya savaşı sonuna kadar Macaristan’da Yahudiler için sürgün veya kötü muamele yaşanmamıştır. 2. Dünya savaşı sonrasında Macaristan’da da Siyonistlerin desteğiyle Yahudi kıyımı yaşanmıştır. Yahudi katliamını savunan Kestner daha sonra İsrailde bir kahraman oldu. Kestner, bin 600 sağlıklı Yahudi’nin Filistin’e gönderilmesi karşılığında 800 bin Yahudi’nin sürülmesi ve yok edilmesine yeşil ışık yakmıştır.”

Reklamlar

4 Yanıt to ““Nazi katliamını Siyonistler istedi””

 1. Çatlı said

  bunu okuduğum çoğu kitapda görmüştüm
  açıkcası siyonistlerden herşey beklenir
  adamların amacı büyük israil devleti olduğundan yapmaları mümkündür

 2. emre said

  bu siteden okuduklarıma inanamıyorum meyer dünyada neler dönüyormuşta haberımız yokmuş bilgileriniz için teşekkürler

 3. Bilgilendirme İçin Teşekkürler

 4. gültekin said

  Doğrudur, olabilir kendilerini bugunkü israilde toplanması için bir sebep gerekti ki… bu yahudiler dikkat edin peygamberlere etmedikleri eza ve ceza bırakmamışlardır, Zekeriya as. İsa as. Musa as. gibi. Bunlar para ve çıkarları için her türlü melaneti işlerler. Azınlık olarak yaşadıkları yerlerde kanunlara çok saygılıdırlar, iyi giyimli, yardımseverdirler, Yani bunlar saman altından su taşırlar.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: