İSTİHBARAT

Şifresiz Yayın!

Kemal Kılıçdaroğlu PKK ile görüştü. İşte şok belgeler!

Posted by admin Nisan 23, 2009


kilicdaroglu1f

CHP İstanbul Milletvekili Kemal Kılıçdaroğlu’nun geçtiğimiz yıl Almanya’da PKK terör örgütü yetkilisi Mustafa Günel ile görüştüğünü belirten işte o şok belgeyi yayınlıyoruz.

 

Kılıçdaroğlu’nun PKK’lıyla görüşmesi kayıtlara geçti. Habervaktim, CHP İstanbul Milletvekili Kemal Kılıçdaroğlu’nun geçtiğimiz yıl Almanya’da PKK terör örgütü yetkilisi Mustafa Günel ile görüştüğüne dair şok belgeye ulaştı.

CHP İstanbul Milletvekili ve 29 Mart’taki yerel seçimlerde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Kemal Kılıçdaroğlu, 9 Eylül 2008’de Almanya’da bulunduğu sırada PKK’lı Mustafa Günel ile görüştüğü polisin dinlemesi sonucu ortaya çıktı. Uyuşturucu ticareti nedeniyle Alman polisi tarafından fiziki ve teknik takipte bulunan Günel’in telefonda konuştuğu Kılıçdaroğlu arasındaki samimi diyaloglar dikkat çekiyor.

CHP İstanbul Milletvekili Kemal Kılıçdaroğlu’nun geçtiğimiz yıl Almanya’dayken PKK terör örgütü üyesi ve uyuşturucu ticareti nedeniyle Alman Polisi tarafından teknik ve fiziki takipte bulunan Mustafa Günel ile görüştüğü telefon kayıtlarını 1986-1997 yılları arasında Alman Emniyeti’nde görev yapmış bir isim olan Araştırmacı Yazar Talip Doğan Karlıbel, habervaktim.com’a açıkladı.

TEKNİK TAKİP SONUCU ORTAYA ÇIKTI
Habervaktim’in ulaştığı telefon kayıtlarına göre, CHP İstanbul Milletvekili ve 29 Mart’taki yerel seçimlerde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Kemal Kılıçdaroğlu, 9 Eylül 2008’de Almanya’da bulunduğu sırada PKK’lı Mustafa Günel ile görüştüğü polisin dinlemesi sonucu ortaya çıktı. Uyuşturucu ticareti nedeniyle Alman polisi tarafından fiziki ve teknik takipte bulunan Güne’in telefonda konuştuğu Kılıçdaroğlu arasındaki samimi diyaloglar dikkat çekiyor.

BAŞKOMİSERİN ŞEHİT EDİLMESİ OLAYINA KARIŞTI


Daha önce Alman istihbaratında çalışmış olan Talip Doğan Karlıbel’in, Kılıçdaroğlu hakkındaki suç duyurusundan sonra harekete geçen savcılar, Almanya ile irtibata geçerek, Kılıçdaroğlu’nun PKK’lılarla görüşüp görüşmediğini araştırdı. Savcıların Almanya’dan aldıkları bilgiler ışığında CHP’li Kılıçdaroğlu’nun 1980 yılında Bakırköy’de Başkomiser Osman Tekin’in şehit edilmesi olayına karışan PKK üyesi Mustafa Günel ile telefonla görüştüğü tespit edildi.

UYUŞTURCU TİCARETİNDEN GELEN TEKNİK TAKİP ELE VERDİ


Frankfurt Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şubesi’nin PKK’lı Mustafa Günel’i 6 ay teknik ve fiziki takibe alması sonucu ortaya çıkan telefon görüşmesinde, PKK’lı Günel, Kemal Kılıçdaroğlu’na ‘Kemal abi’ diye hitap ediyor. Adalarıyla birlikte büyük miktarda uyuşturucu ticareti yaptıkları gerekçesiyle teknik takibe alınan Günel’in Kılıçdaroğlu’yla gerçekleştirilen telefon görüşmesi de bu takip sonucu ortaya çıktı.

KALDIĞI OTELDE PARMAK İZİ VE DNA TESTİ YAPILMIŞ

Kılıçdaroğlu’nun kaldığı otel odasında parmak izleri ve DNA testi olay yeri inceleme ekipleri tarafından kayıt altına alındığına dair roporda şöyle deniliyor:

09.09.2008 tarihinde teknik takibe takılan Mustafa Günel adlı şahıs,

Öncelikli olarak ismini belirleyemediğiz kişiyle birçok kez telefon görüşmesi yapmıştır. Yaptığımız araştırmalarda cep telefonunda aradığımız sabit numaranın bir otel nosu olduğu tespit edilmiştir. Otel müdüriyetiyle irtibata geçilerek, bu şahsın kimlik numaraları alınmıştır. Kimlik bilgilerinden yaptığımız araştırmalar üzerine bu şahsın isminin Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu 08.09.2008 tarihinde Almanya’ya giriş yaptığı tespit edilmiştir. Şahıs 11. 09. 2008 tarihin de otelden çıkış yaptıktan sonra otel odasında parmak izleri ve DNA testi olay yeri inceleme ekiplerimiz tarafından alınmıştır. DNA bankasındaki ana bilgisayara bu bilgiler aktarılmıştır.

Bu şahısın Almanya’ya giriş çıkışlarıyla ilgili daha detaylı bilgilerin ileriki zamanda Frankfurt narkotik şubeye verilecektir.

09.09.2008 tarihinde Mustafa Günel’le yapılan bilgiler Frankfurt Narkotik Şubesine ekli dosyada mevcuttur.

Mustafa Günel, 09.09.2008 tarihinde 5 ayrı görüşme yapmıştır.

Tüm görüşmeler aşağıda listelenmiş şeklide ilgili Frankurt Narkotik Şubesine gönderilmesine:
1. TÜ 12134

2. TÜ 12136

3. TÜ 12142

4. TÜ 12149

5. TÜ 12151

1

 

DOKUNULMAZLIĞI KALDIRILABİLİR

Öte yandan Üsküdar Cumhuriyet Savcılığı’nın Kemal Kılıçdaroğlu’nun PKK’lılarla yaptığı görüşme dosyasını Meclis’e göndereceği ve dokunulmazlığının kaldırılmasını isteyeceği bildirildi. Akrabası İbrahim Karabulut’un PKK’nın Hamburg sorumlusu olduğu Kılıçdaroğlu, daha önceki açıklamalarında “Almanya’dayken PKK üyesi hiçbir kimseyle görüşmedim” demişti.

 

21

 

İşte CHP’li Kemal Kılıçdaroğlu ile PKK’lı Mustafa Günel arasında geçen telefon konuşması:

Kayıt Saati : 07.15

Kayıtta adı geçen kişiler ZP 1 MUSTAFA GÜNEL ZP 2 KEMAL KILIÇDAROĞLU

ZP .1 : Kemal abi hoş geldiniz Frankfurtta.

ZP. 2 : Mustafacım nasılsın sesini duyduğuma memnun oldum ne var ne yok İbrahim de gel dimi. ?

ZP. 1 : Yok o öğleden sonra gelecek saat 14.00 de doğru burada olur. Abi nerde buluşalım seninle bu gün. ? Ali abi de yanındamı. ?

ZP. 2 : Evet o da herhalde kalkmıştır. Sabah mahkemeye gideceğiz sizde isterseniz oraya gelin oradan birlikte beni gezdirirsiniz Frankfurtta.

ZP. 1 : Tama abi ben Tren İstasyonun da ki City Otel deyim bir kahvaltı yapayım ben de direkt adliyeye gelirim İbrahimin cep telefonu kapalı her halde kendisi daha yoldadır. Açılır açılmaz ona da söylerim, o da direkt adliyeye gelsin.

ZP. 2 : Tamam ben de bir duş alayım kahvaltımı yapıp hemen çıkmamız lazım mahkemede basın mensupları olacak, onlarla bir araya gelip müşterek duruşma salonuna gireceğiz.

ZP. 1 : Tamam Kemal abi görüşürüz.

ZP. 2 : Tamam Mustafa kendine iyi bak , Görüşmek üzere.

 

3

Reklamlar

60 Yanıt to “Kemal Kılıçdaroğlu PKK ile görüştü. İşte şok belgeler!”

 1. webtasarims said

  yaparlar abi bu tip adamlar herşeyi yaparlar büyük cumhuriyetçilerimiz bizim sizden herşey beklenir

 2. Ahmet Karadeniz said

  Yakışır Aslanıma!!
  Biz daha bunu belediye başkanı yapacaktık.Allah korudu

 3. TUNCAY said

  BUNU YAYINLAYAN KEMAL KILIÇTAR OĞLU GİBİ ÇIKSA TELEVİZYONDA YAYINLASA KILIÇTAR OĞLU ÇIKTI BİR BİR FOYANIZI ORTAYA ÇIKARDI YA ARTIK KIYDA KÖŞEDE BÖYLE YALAN YANLIŞ ŞEYŞLERİ YAYINLARSINIZ SİZİN BAŞA GETİRDİKLERİNİZ KAYIP TİRİLYON DAVALARIYLA YARGILANIYOR GERÇİ KAYIP TİRİLYON Bİ ÇEREZ ONLAR İÇİN ULAN ÜLKEYİ KENDİ ÇIKARLARINI KULLANAN BUNLARDA BAŞKA KİM ADAMLAR TÜRKİYE DE O KADAR AÇ VAR TÜRKMENİSTANA YATIRIM YAPIYOR YANİ SAVAŞ ÇIKARSA KENDİ LERİNE YER HAZIRLIYORLAAR CAMİ DUVARINA İŞEME…

 4. tekin said

  şuraya bakın ya adamın çalıştığı partiye bakın yaptığı işe bakın bunlar sahte cumhuriyetci. cumhuriyet kurulduğu yıllardaki sahte şeriatcilerin din elden gidiyor dinsiz kalacağız menfaat uğruna yaydığı yaygara gibi, bunlarda şimdi cumhuriyet elden gidiyor laiklik der dururlar bunların birinin diğerinden farkı yok allah yardımcımız olsun pkk nerelere kadar girmiş yazık suçsuz günahsız körpecik vatan evlatları hiç uğruna ölüyor bunların anaları babalarıda cumhuriyetci diye bunlara oy veriyor uyanın ehhhhhhhhh türkkkkkkkk milleti çanakkale toruuuuuuuunlarııııııı.

 5. Kadir said

  kimseye güvenmiyorum ben bu ülkede hele hele kılıçdaroğluna hiç güvenmiyorum, gercek bir vatansever değil bu adam cumhuriyetci değil, herkes savunuyor birilerini ama iddialara karsı ellerinde kanıt yok,, aman yok foyasını ortaya cıkarmıs o yuzden saldırılıyormus filan,adamın geçmişini biliyormusunuz, ya ergenekon diye adlandırdıgımız örgütün yaptıklarından sonra, tutuklanan insanlardan sonra ben bu ülkede kimseye güvenmem, birileri gözle görülür gercekten bir sey yapması gerekiyor bu ülke için ki ancak o zaman tamam güveniyorum diyelim,, kendinize gelin herkes birinin maşası olmuş, kimse bu ülke için calısmıyor öncelikle kendileri için sonra bizi bölmeye calısan devletler için, uyanın be hala onu bunu savunuyorsunuz o ona kayıp trilyon diyor o ona pkk işbirlikçisi diyor,,,
  dtp partisindekileri ilk defa taktir ettim neden biliyormusunuz, çünkü adamlar başkaları gibi bu milletin, ülkenin, arkasından kuyu kazmıyorlar,, açık açık hertarafta yüzümüze söylüyorlar bölücez bu ülkeyi kürdistan sınırları belli olmustur die televizyonlarda mitinglerde bagırıyorlar,, yani gözümüzün içine bakarak kuyuyu tam önümüze kazıyorlar,
  benim asıl zoruma giden bizlerin milliyetci, halkcı, işçi yanlısı, dinine baglı ve Vatansever diye tanıdıgımız insanların, büyügümüz dedigimiz insanların bizleri uyutmasıdır,,
  bu insanlara,
  Bu Vatan İçin Dökülen Kanların Hepsi Haram Olsun,, Yazıklar Olsun..

 6. Okan said

  Size sesleniyorum ey sahte müslümanlar(AKP’CİLER) şunu iyi biliniz ki TÜRK HALKI aptal ve gerzekler topluluğu değildir.Sizin gibi ciğeri beş para etmez vatan hainlerinin hain planlarına kanacak kadar cahil de değildir.Ben bir gladyocu düşmanı olarak buradan söylüyorum;bu ülkeyi bölmeye çalışanlar,vatan toprağını gavura satmaya kalkan ahmaklar,kendidini dünyaya gerilla olarak tanıtmaya çalışanlar(PKK ve DTP’liler),kendini Amerika’ya satanlar şunu aklınızdan çıkarmayınız!Ben hayatta oldukça sizleri bu topraklardan ve hatta yeryüzünden sileceğime namusum ve şerefim üzerine defalarca yemin ettim.Hala da etmekte hergün tekrarlamaktayım.Sizin sinsice planlarınız olabilir vatanım üzerine; ama unutmayınız benim planım öylesine büyük ki beynime sığdıramıyorum ve bu planımı gerçekleştirirken taşanları siz hainlerin kafasına dolduracapım.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

 7. azrail said

  kılıçdaroğlu kod adı sessiz güç dediler doğru sessiz güç ama bize karşı bir laf vardır ya sen bir başkasının hatasını ört başkasıda senin kini bu adam gün geldi çamur attı gün geldi doğruyu yaptı ama aynaya bakmayı unuttu

 8. DENIZ said

  KEMAL KILICDAROGLU BUTUN FOYALARINI ORTAYA CIKARDI DIYE SIMDI ADAMA ATMADIKLARI CAMUR KALMADI..DUN HABERLERDE BU OLAYIN ARASTIRILDIGI VE ADI GECEN OTELIN DE ADI GECEN POLISINDE OLAYDA NE GECIYOSA HEPSININ UYDURMA OLDUGU ORTAYA CIKTI..UGRASIN UGRASIN BAKALIM ANCAK ELINIIZN KORUNU BULURSUNUZ… BUTUN REZILLIKLERINIZI KEMAL KILICDAROGLU ORTAYA CIKARDI SIMDI ONU KARALAMAYA UGRASIN AMA YAPAMIYCAKSINIZ.. MILLETIN DINI DUYGULARINI INANCLARINI ISTISMAR EDIN DENIZ FENERI ADI ALTINDA TRILYONLARI GOTURUN COCUKLARINIZI AMERIKALARA YOLLAYIN OKUTUN YADA GEMICIK ALIN KARA PARA AKLAYIN ORTAYA CIKINCADA MILLETIN DURUST CUMHIRIYETCI VEKILIYLE UGRASIN USTELIK DURUST BI SEKILDE UGRASSALAR YINE NEYSE YALANLARLA CAMUR ATARAK UGRASIYOLAR.BIDE ANLAMADIGIM BISEY VAR ALLAH DIN KITAP INANCINDAN BAHSEDEN BU DEGERLI BUYUKLERIMIZ HANGI INANCLA HANGI VICDANLA ACABA BU MILLETIN DUYGULARINI ISTISMAR EDEREK ELDE ETIKLERI PARALARI ZIMMETLERINE GECIRIYOLAR YADA MILLET ACINDAN OLURKEN HANGI INANC HANGI KITAP ONLARA GIT DE DOLANDIRICILIK YAP, KARA PARA AKLA ,SONRADA INANCTAN DINDEN DEM VUR DIYO…BENCE INSAN OLAMIYACAK ISTE BUNLARDIR ..KEMAL KILICDAROGLU DEGIL BIRAZ MANTIKLI KONUSUN …….KOSKOCA ALMANYA YALANLADI BU OLAYI SIZ DADHA KONUSUN BOYLE BOSSSSS BOSSSSSS GERIZEKALICA………

 9. yabla said

  Dikkat edin hep bu seyler cumhuriyet halk partisinden cikiyor, Eger Ataturk cumhuriyeti bunlara emanet ettiyse durum vahim gozukuyor.

 10. camlicali said

  Arkadaşlar siz CHP nin ATA mızın izinde olduğunumu zannediyorsunuz hala.Tuncay arkadaşım biraz fevri davranmış.Sinirle galyana gelmiş.Tuncay kardeş kemal beyin elinde belge varsa onun yeri TV ler değil T.C Mahkemeleridir.Marifet eline dosya alıp sallamak değil,onun içeriğini net bir şekilde ifşa etmektir.Çamur at yapışmazsa izi kalır mantığının hiç b,r şey kazandırmadığını hala anlayamadılarmı bunlar.Belge yukardaki gibi olur.Adam gitmiş Alman emniyet tutanaklarını bulmuş getirmiş.Bir şey olmayacağı kesin,unutulur gider gene.Asıl vahim ve acı olan kendileri hakkında bir şeyler çıkarmaya çalışmasaydı kemal beyin kirli çamaşırlarıda çıkmayacaktı.Kısasa kısas,sen yaparsan bende yaparım.Körler sağırlar birbirini ağırlar.Anlaşırlar birbirlerini AK larlar! olan gene sana bana olur.Herkese geçmiş olsun

 11. NEJMİ said

  EY MINLET DİNİ KİTAP BİLDİRIYORKİ DİNİ KISMET ALTIDE GÖRUNUP ŞEYTANI İŞLER YAPAN KİŞİ İŞTE O IDIR IBLISIN TAAAA KENDISİİİİİİİİ

 12. dürüst said

  partızan deılım hıc bır partıyede sıcak bakmıyorum artık fakat nıya chp mhp ve ordu hakkında konular varda sahte dıncıler komınıstler vb gıbı haberler yok

 13. ramazan said

  kudurun akp liler. geliyor kılıçdaroğlu. muhalefete düşeceğiniz günler yakındır. 😀

 14. Marabunta said

  Ezikler lan bunlar sırf… Kılıçtaroğlu korkusu içlerine işlemiş… O kadar adamsanız Kılıçtaroğlunun önüne sürün bu belgeyide sizi bi ezsin… Zavallılar ordusu…

 15. yazıklar olsun tek kelime ile yazıklar olsu.

 16. işte bizi yönetenlerin gerçek yüzü ne denebilirki Adamların ar damarı çatlamış ne söylesen boş .Tek kelime ile vatandaşa diyorum ki uyanın sizi kimler yönetmeye talip bir bakın.
  ibrahim erdem karabulut.

 17. Eğer kemal kılıçtar oğlıunda bir parça onur varsa bu belgeye cevap verir. ama bu adamlarda ne onur kalmış ne de gurur. bir an önce CHP kendisini toparlamalı. ve bu fosilleri içinden söküp atmalı gerçek kimliği olan sola dönmeli. Topluma yararlı olacak bir şeyler üretmeli.
  ibrahim erdem karabulut.

 18. ÜLKEYE İHANET

  ÜLKEYİ KARIŞTIRMAK

  Şimdi ülkemizin istikrar içinde yönetilmesini engellemek için dış güçlerin kalemli elleri bu manşetlerle başlık atmaya başladılar.

  Meclis karışacak, bağımsızlar yine Kürtçe yemin edecekler, MHP meclise girecekmiş destek verecekmiş, asıl kavga yeni başlıyor vs.

  Meclisin karışmasının bize ülkemize yararı ne diye sormak lazım, Kürt’çe yemin edeceklerini nereden öğrendin? MHP Meclise girmeyip nereye girecek? Bu toplumu germeyin dedikçe bu satılık kalemler işlevlerini sürdürmeye devam ediyor.

  Birisi demiyor, arkadaş bu ülkede yaşayan vatandaşlarımızın % 50 si bu parti için arkandayız dedi ve tek başına iktidarı etti.

  Artık bu partiyi takip etmek için Asker, Polis, Medya hatta vatandaşlar olarak destek verip, hadi top sende bu ülke için yapılması gereken ne var ise yap seni izliyoruz, her yaptığın doğru iş için ülke olarak hepimiz arkanda seni destekliyoruz demek yerine; Meclis karışacak, Asker sözünün arkasında,vs yazı yazmak PKK nın yaptığı terör kadar çirkin.

  Meclisi karıştırıp bunlar bunu yaptı, yan gitti, atlayamadı çamura battı, Asker muhtıra verdi.
  Neyi nere götürmenin peşindesiniz?

  Kardeşim bu memlekette yaşama kaygınız yok. Geçim, seçim derdiniz yok beli ki, bu ülkede ne olursa olsun tuzunuz kuru sizin.

  Yapmayın beyler, bu toplumu germeyin 75 milyonun huzuru, refahı adam gibi yaşaması için, hatta ALLAH rızası için bırakın bu milletin yakasını, bakın etrafınızda adı ülke olup ama konum itibarı ile Ülkemizin bir şehri gibi duran ülkeler de insanlar refah, huzur içinde yaşarken bizde açlık sınırı son safhada yokluk başını aldı gidiyor, işsizlik keza aynı toplum AKP dedi ise takip edin, yaptığı yanlışlık var ise bunu takip eden devletimizin işleyen mekanizmaları zaten görecek felaket tellallığı yapmanın anlamı yok.

  Hatırlarsanız Başbakan Beyoğlu belediye başkanı adaylığını kaybetmişti, Bir sonraki seçim için büyük şehre aday oldu o zaman yine bu uzaktan kumandalı ellerin gazete başlıkları “Tayyip otobüsleri haremlik selamlık yapacak” hatta halk bunu ciddiye alıp sohbetlere taşımıştı önden kadınlar arka kapıdan beyler binecek ,sağ taraf kadınlara sol ise erkeklere ayrılacak, ne oldu yalancının mumu yatsıya kadar yanmadı.
  Ama işte o bahse konu adam şimdi ülkenin yarısını arkasına aldı.

  İktidarı rahat bırakın da şu ülkede sizinle uğraşmayı bırakıp bir şeyler yapsın.
  Siz bu ülke vatandaşının iradesine ipotek koyamaz hatta bu ülkenin yarısını aptal yerine koyamazsınız çekin şu kirli ellerinizi siyasetten.

  Bizim ülkemizi kimse satamaz,kimse atamaz,Kimse Talabani ye Barzani’ye yada Dünyanın efendisi Amerika ya peşkeş çekemez yeter ki siz bu ülkeyi karıştıran söylemlerde bulunmayın.

  İçinizde bir parça insan olmanın gururu var ise bu ülkeyi birlik ve beraberliğe davet edin.

  Yeter artık ne milleti,ne Askeri nede siyasetçileri germeyin söz milletin ise saygı duymaktan başka bir şey yapamazsınız.

  İbrahim Erdem KARABULUT

 19. fuat öztürk said

  şok belgeyi iyice okuyun duyarlı ve cumhuriyeti sevsn arkadaşlar bunların en iyiyaptıkları iş işte bu türk parasında atatürk RESMİ VAR DİYE DOLAR EOURO ZENGİNİ OLAN SAHTE DİNCİLER .SİZLERİN DİNİ İMANI PARA KEMAL KILIÇDAROĞLUNUN KÖR TIRNAĞI ETMEZSİNİZ .

 20. Yorqun said

  Kılıçtaroqlu değilmiydi atatürke hakaret eden yalçın küçüqü savunan cehape zihniyeti keske atam kalksada su sehtekarların boğazını sıksa

 21. sunay said

  arkadaşlar bu akp liler şaşırmiş turkiyenın suyunu sıktilar limon gibi bunlarda ne utanma nede allah korkusu var baksanıza kadın daha şımdiden kemal kılıştaroğluna çamur atmaya hazırlanmiş sözde belge koymuş ortaya istersen kargo adresıni ver denız feneri dosyalarıni göndereyım ve başka dosyalarda var ama sana pahaliya mal olur çunku bir kaç kamyonu bulur

 22. zafer said

  kardeşim adam gibi çıkıp belgeleri sunun,yalandan kimseye iftira atmayın.akp nin uşaklığını yapıp ortalığa yalan haber salmayın.dokunulmazlık kalksın ak partinin yolsuzlukları tek tek ortaya çıkacak.burası akp cumhuriyeti değil büyük türkiye cumhuriyeti…

 23. Cem Erçin said

  Baykal için kaset, Kılıçtaroğlu için bu belge peki kaydadeğer başka belge yok mu acaba? Hani Diyarbakır Belediye Başkanı, Ankara Belediye Başkanı, Hükümetten isimlerle ilgili vb gibi?

 24. barış said

  30 binden fazla Türk evladını şehit eden soysuza sayın diye hitap eden bir başkana dağdan inen şerefsizleri davul zurna ile karşılayan bir zihniyete sahibiz Kılıçdar oğlu ali ile görüşmüş veli ile görüşmüş, iktidar partisinin dürtmesi ile çalışan ilgili şahıs Kılıçdaroğlunun kiminle görüştüğünü bulacağına madem suçu kesinleşmiş bir kaçak var ortada onu yakalasaymışda adammış görevini yapıyor diyeydik.

  tepkiler oldukça iyi zira iktidar partisinin ne kadar tırstığı yandaşlarının tavırlarından bile belli oluyor…

 25. okan said

  istihbarat die site açıosunuz. o zaman belgelerin doğruluğunu araştırın biraz aptal olmayın. kılıçdaroğlu o belge saatinde istanbul’daydı. çünkü uçağı kaçırmıştı. ama bu belgeyi yapan soysuz kılıçdaroğlunun uçağı kaçırabileceğini hesaplayamamıştı. şimdi harbiden bu işi adam gibi yapıyosanız ! bu yorumu yayınlarsınız

 26. milli milliyetçi said

  pislik kılıçdaroğlu, ülkeden defol, seni bi asker temizleyene kadar mağarada yaşa

 27. HASAN BABA said

  chp nin kanında var buya.60senedi iktidara gelemediler inşaALLAH dahada gelemezler bunlar biri nasısa ötekide aynıdırkafayapısı aynı birinin ötekinden fazla çalışmaz kafaları bunların daha fazla yoruma gerek yok.

 28. önemsiz said

  Okuyun sonua kadar
  AKP VE TAYYİP GERÇEKLERİ 1

  1- İlk defa bir Başbakan “Tezkere geçmezse memura maaş ödeyemeyiz” dedi.

  2- İlk defa ekonomi büyürken işsizlik arttı.

  3- İlk defa cari açık verilirken döviz kuru arttı.

  4- İlk defa bir Başbakan zam isteyen memura “İMF`yi ikna edin” dedi.

  5- İlk kez ithalat 100 milyar doları aştı.

  6- İlk kez cari açığın üstünde borçlanma yapıldı.

  7- İlk kez Yunan kilise bankası Türkiye`de banka satın aldı.

  8- İlk defa domuz, kesimlik hayvanlar arasına alındı.

  9- İlk defa düşük faizli dış borç yüksek faizli iç borç ile ödendi.

  10- İlk defa bir Başbakan ve Dışişleri Bakanı, islamiyeti yok etmeye yemin
  eden bir Papa`nın heykeli önünde fotoğraf çektirdi.

  11- İlk defa bir Başbakan “Toprak satılıyorsa alıp götürmüyorlar ya” dedi.

  12- İlk defa bir cami kiliseye çevrildi.

  13- İlk defa kilise ve havralar imar planında yer aldı.

  14- İlk defa bir Başbakan Yahudi düşünce kuruluşundan “Üstün Cesaret Ödülü” aldı.

  15- İlk defa Türk askerinin başına ABD güçlerince çuval geçirildi.

  16- İlk defa bir Başbakan “bir dönem dini kullandık” dedi.

  17- İlk defa petrol kanunu ile yabancılara 50 yıllık imtiyaz verildi.

  18- İlk defa yabancı rantiyecilere vergi muafiyeti tanındı.

  19- İlk defa iletişim sektörünün tamamı yabancıların eline geçti.

  20- İlk defa tezkere ret edilmesine rağmen Dış İşleri Bakanlığı genelgesi ile silahlar Türkiye üzerinden geçti.

  21- İlk defa bir Başbakan İslam dünyasının sınırlarını değiştirecek BOP`un eş başkanı oldu.

  22- İlk defa bir Başbakan Müslüman topraklarını işgal eden ABD askerlerinin evlerine sağ salim dönmeleri için dua ettiğini açıkladı.

  23- İlk kez İsrailli bir işadamına çok gizli bir şekilde 800 milyon dolar kaynak aktarıldı.

  24- İlk defa bir Başbakan yapılan ihalede önce uçak istedi ama sonra Mercedes`e razı oldu.

  25- İlk defa fındık üreticileri en büyük mitingi yaptı.

  26- İlk defa bir Başbakan Türkiye`yi pazarladığını açıkça itiraf etti.

  27- İlk defa tarımsal üretimde dış ticaret açığı ortaya çıktı.

  28- İlk defa bir Başbakan çiftçilere ” Gözünü toprak doyursun” dedi.

  29- İlk defa kap kaç diye bir sektör ortaya çıktı.

  30- İlk defa zina suç olmaktan çıktı.

  31- İlk defa bir Başbakan en fazla yurt dışı gezisi yaptı.

  32- İlk defa bir Başbakan “Borç yiğidin kamçısıdır” diyerek borçlanmayı bir başarı olarak gösterdi.

  33- İlk defa enflasyon % 10 artarken pancar fiyatları 99 kuruştan 88 kuruşa indi.

  34- İlk defa çiftçi ve emekliden vergi alınması sözü verildi.

  35- İlk defa bir Başbakan Danışmanı Amerikalılara Başbakan için “Bu adamı kullanın, onu rogara süpürmeyin ” dedi.

  36- İlk defa GSMH artarken KDV tahsilatı yerinde saydı.

  37- İlk defa bir Başbakan TMSF katkısıyla bu kadar çok TV ve gazete yönlendirdi.

  38- İlk defa Türkiye Cumhuriyeti` nin Cumhurbaşkanı , misafir olarak gelen bir kralın ayağına gitti. Hem de 10 Kasım günü…

  39- “İLK DEFA BİR BAŞBAKAN ÇİFTÇİYE “ANANIDA AL GİT” DEDİ…

  40- İLK DEFA BİR BAŞBAKAN ŞEHİD ZİYARETTİNDE “ASKERLİK YAN GELİP YATMA YERİ DEĞİLDİR” DEDİ

  41- İLK DEFA BİR BAŞBAKAN ‘300 M`LİK GEMİYE GEMİCİK’ DEDİ.

  42-İLK DEFA BİR BAŞBAKAN TÜRKİYE ŞEHİTLERİNE ”KELLE” DEDİ.

  ve AKP ile Türkiye’deki hemen hemen her şey özelleştirildi.

  – Türk Telekom, Arap`ın.
  – Telsim İngiliz`in.
  – Kuşadası Limanı İsrailli`nin.
  – İzmir Limanı Hong Konglu`nun.. .
  – Araç muayene işi Alman`ın.
  – Başak Sigorta Fransız`ın.
  – Adabank Kuveytli`nin.
  – İETT Garajı Dubaili`nin.
  – Avea Lübnanlı`nın.
  – Petkim? Ermeni`nin. (Kazak`a sattık, dediler. Kazağı bi çıkardık Ermeni…)
  – Rakı, Amerikalı`nın.
  – Finansbank Yunanlı`nın…
  – Oyakbank Hollandalı`nın.
  – Denizbank Belçikalı`nın.
  – Türkiye Finans Kuveytli`nin.
  – TEB Fransız`ın.
  – Cbank İsrailli`nin.
  – MNG Bank Lübnanlı`nın.
  – Alternatif Bank Yunanlı`nın.
  – Dışbank Hollandalı`nın.
  – Şekerbank Kazak`ın.
  – Yapı Kredi`nin yarısı İtalyan`ın.
  – Turkcell`in yarısı Finli`nin Rus`un.
  – Beymen`in yarısı Amerikalı`nın.
  – Enerjisa`nın yarısı Avusturyalı`nı n.
  – Garanti`nin yarısı Amerikalı`nın.
  – Eczacıbaşı İlaç, Çek`in.
  – İzocam, Fransız`ın.
  – TGRT(Fox) Amerikalı`nın.
  – Demirdöküm Alman`ın.
  – Döktaş Fransız`ın.
  – Süper FM Kanadalı`nın.

  Hepsi TÜRK`tü bir zamanlar…

  Atatürk’ün Sarhoşken Kurduğu Türkiye’yi Siz
  Ayıkken Yönetemediniz.

 29. önemsiz said

  bişi dicem CHP nin kanında vr diosunda CHP nin kurucularını biliomusun sen?
  MUSTAFA KEMAL ATATÜRK, İSMET İNÖNÜ vb. sen Kurtuluş Savaşının başlatanlara ve tamamlayanlara teröris mi diosun ya hiçmi tarih bilgin yok senin ?

 30. HORTUMCULARI YOLSUZLUKLARI YAPANLAR VARKEN KÖYDEMİYDİN KILIÇDAROĞLU.
  BİR HATIRLATAYIM SANA DAHA SONRA DENİZ FENERİNİDE KONUŞALIM.
  ÜLKEYİ KARIŞTIRMAK

  Şimdi ülkemizin istikrar içinde yönetilmesini engellemek için dış güçlerin kalemli elleri bu manşetlerle başlık atmaya başladılar.
  Meclis karışacak, bağımsızlar yine Kürtçe yemin edecekler, MHP meclise girecekmiş destek verecekmiş, asıl kavga yeni başlıyor vs.
  Meclisin karışmasının bize ülkemize yararı ne diye sormak lazım, Kürt’çe yemin edeceklerini nereden öğrendin? MHP Meclise girmeyip nereye girecek? Bu toplumu germeyin dedikçe bu satılık kalemler işlevlerini sürdürmeye devam ediyor.
  Birisi demiyor, arkadaş bu ülkede yaşayan vatandaşlarımızın % 50 si bu parti için arkandayız dedi ve tek başına iktidarı etti.
  Artık bu partiyi takip etmek için Asker, Polis, Medya hatta vatandaşlar olarak destek verip, hadi top sende bu ülke için yapılması gereken ne var ise yap seni izliyoruz, her yaptığın doğru iş için ülke olarak hepimiz arkanda seni destekliyoruz demek yerine; Meclis karışacak, Asker sözünün arkasında,vs yazı yazmak PKK nın yaptığı terör kadar çirkin.
  Meclisi karıştırıp bunlar bunu yaptı, yan gitti, atlayamadı çamura battı, Asker muhtıra verdi.
  Neyi nere götürmenin peşindesiniz?
  Kardeşim bu memlekette yaşama kaygınız yok. Geçim, seçim derdiniz yok beli ki, bu ülkede ne olursa olsun tuzunuz kuru sizin.
  Yapmayın beyler, bu toplumu germeyin 75 milyonun huzuru, refahı adam gibi yaşaması için, hatta ALLAH rızası için bırakın bu milletin yakasını, bakın etrafınızda adı ülke olup ama konum itibarı ile Ülkemizin bir şehri gibi duran ülkeler de insanlar refah, huzur içinde yaşarken bizde açlık sınırı son safhada yokluk başını aldı gidiyor, işsizlik keza aynı toplum AKP dedi ise takip edin, yaptığı yanlışlık var ise bunu takip eden devletimizin işleyen mekanizmaları zaten görecek felaket tellallığı yapmanın anlamı yok.
  Hatırlarsanız Başbakan Beyoğlu belediye başkanı adaylığını kaybetmişti, Bir sonraki seçim için büyük şehre aday oldu o zaman yine bu uzaktan kumandalı ellerin gazete başlıkları “Tayyip otobüsleri haremlik selamlık yapacak” hatta halk bunu ciddiye alıp sohbetlere taşımıştı önden kadınlar arka kapıdan beyler binecek ,sağ taraf kadınlara sol ise erkeklere ayrılacak, ne oldu yalancının mumu yatsıya kadar yanmadı.
  Ama işte o bahse konu adam şimdi ülkenin yarısını arkasına aldı.

  İktidarı rahat bırakın da şu ülkede sizinle uğraşmayı bırakıp bir şeyler yapsın.
  Siz bu ülke vatandaşının iradesine ipotek koyamaz hatta bu ülkenin yarısını aptal yerine koyamazsınız çekin şu kirli ellerinizi siyasetten.
  Bizim ülkemizi kimse satamaz,kimse atamaz,Kimse Talabani ye Barzani’ye yada Dünyanın efendisi Amerika ya peşkeş çekemez yeter ki siz bu ülkeyi karıştıran söylemlerde bulunmayın.
  İçinizde bir parça insan olmanın gururu var ise bu ülkeyi birlik ve beraberliğe davet edin.
  Yeter artık ne milleti,ne Askeri nede siyasetçileri germeyin söz milletin ise saygı duymaktan başka bir şey yapamazsınız.

  İbrahim Erdem KARABULUT

 31. SEV YADA TERK ET.
  Seni kimler yönetmiş, kimler yönetmeye talip oluyor, olanları gördükçe binlerce kez vah TÜRKİYEM vah demek geliyor içimizden.
  Varsın olsun birileri merkep (eşek) eti yedirsin, domuz eti yedirsin, ticarette, siyasette ahlaksızlık yapsın, Danıştay, Yargıtay hükümetin tutumu için bildiri yayınlasın, hatta hatta Ordu yönetime el koysun bunları hep yaşadık ve insanoğlunun çiğ süt emmişliği diyerek geçiştirdiğimiz şeyler sınıfına sokup, İhtilaller için, gerekliydi diye orduyu alkışladığımızda oldu bizim.
  25 yıl PKK ile uğraşırken, daha şimdilerde bu dağdaki satılık uşakların içinde Suriyeli, İranlı, Ermeni ve yabancı uyruklu teröristlerde varmış diyen aydınlarımızda oldu bizim.
  Evinde çocuğu süt olmadığı için yavrusunu uyutamayan aileye yardım eden belediyeler için “Bu iktidar kömür ve erzak yardımı ile oy topluyor” diyen zavallılarımızda var bizim.
  Kızı yaşındaki biri ile evli olup, torunu yaşındaki kıza sarkıntılıktan yatan yazarlarımızda var bizim.
  Kundaktaki bebeğe tecavüzden yakalanan, münferit diye adlandırdığımız olaylarla, mezbahana kapısında at, katır gibi hayvanları keserek aç gözlerini doyurmak niyetinde olanlarımızda var bizim.
  Çocuk yuvasında dayak, Huzurevinde parası için öldürülen yaşlılarımızda var bizim.

  VAH TÜRKİYEM VAH!
  Bunlar her ülkede var sayıp, münferit olaylardır diyelim.
  Bizim dışımızda bize benzer istisna birkaç ülke dışında Bütün Cumhuriyetlerde, Bütün Krallıklarda, Bütün Başkanlık sistemi ile yönetilen ülkelerde yönetimi devir alanlar dini inanca göre yemin ederken, hedeflenen ALLAH korkusu ile vicdanına yemin ettirmek.
  Tabi ateist ise, oda bütün toplum tarafından kabullenilen ve başa getirilendir, işte o da dünya devletleri arasında birkaç istisnadır.

  YİNE VAH TÜRKİYEM VAH!

  Ülkemde ise ALLAH Diyene Şeriatçı diye saldırıp irticacı diyen bazı kavat pardon zevatlar, Biz Müslüman değilmliyiz? Siz kim oluyorsunuz? Kul ile ALLAH arasına giriyorsunuz diyerek çirkefleşip, benim sabahlara kadar dua, namaz, niyazımı biliyor musun? Riyakârlığı ile birlikte dinci suçlamalarını şöyle bırak ülkeye ihanet eden sınıfına sokup hatta dava açanlar birer birer yüzlerini gösteriyorlar.
  Vah Ülkem Vah seni yönetmeye talip en seçkin adam bildiğimiz zavallılar var ki ne ALLAH korkusu var nede insan sevgisi, bunları içinde barındırmayan bu zavallılarda ise 80. yaşındaki adama saygı aramak lağımda yiyecek aramaktır.

  İbrahim Erdem KARABULUT

 32. KILIÇDAROĞLU

  UNUTMAYINIZ.
  Daha dün gibi hatırlıyorum, sosyal demokratların yönettiği İstanbul’un kokuşmuş yönetimini.
  Bu nedenle, seçimler yaklaşırken kollarını İstanbul için sıvayarak, iştahla İstanbul’u yönetmeye talip olan sosyal demokratlara ufak bir uyarım var.
  İstanbullu unutsa da, ben İstanbulluya hatırlatacağım sosyal demokrat yöneticileri.
  Adı SHP olan siyasi parti, seçimlerde silip, süpürerek geldiği iktidar koltuğunda neler yaptı bir anımsayalım.
  Yerel yönetimlerde bütün siyasi partileri geride bırakarak geldiği iktidarda, milli şef İsmet İnönü’ nün oğlu Erdal İnönü, İstanbul’u yönetmek içinde belediye başkanı koltuğuna Bay Nurettin Sözen isimli bir zatı seçtirerek getirmişti.
  Sosyal demokratlar İstanbul’u yönetirken soygun, vurgun, talan kendini göstermeye başladı.
  Adı soygun veya vurgun denince akla hemen acaba ne? Biz neden hatırlamıyoruz diyen okuyucularım olabilir.
  Keşke deriz ya, işte ben keşke bu rezalet sosyal demokrat bilinen bir parti tarafından yaşanmasa idi diyorum.
  Bu gün AKP iktidarına siz busunuz, siz şusunuz, hatta siz bu ülkeyi laiklikten uzaklaştırıyor, cumhuriyetin temeline dinamit sokuyorsunuz, diyen bu sosyal demokratlar, 1991 yılı gazete başlıklarına bakılır ise aynı söylemlerin o tarihlerde devam ettiğini göreceksiniz.
  Meraklı okuyucularım 1991 de bu söylemlerini sürdüren sosyal demokratların, başka birilerine laiklik elden gidiyor söylemleri ile yine bugünkü gibi muhalefet yaptığının farkına varacakları gibi, her söylemleri ile ATATÜRK’ÜN arkasına sığınan bu anlayışın, aslında ATATÜRK’Ü kalkan olarak kullandıklarını net bir şekilde anlayacaklardır.
  Belediye başkanı olan Sözen ile İSKİ genel müdürü Göknel arasında geçenler hangi sosyal demokrat anlayışı içinde yer bulur.
  Göknel sekreteri ile evlenip karısını boşayınca, kıyametler kopmuştu.
  İstanbul un nasıl yönetildiğini işte o gerçekler ortaya çıkarmıştı.
  Göknelden boşanan eş, boşanma karşılığında eşinden 800 bin dolar aldığını söyleyince polis harekete geçmiş Sözen ve Göknelin ipliği pazara dökülmüştü.
  İstanbul un susuzluğunu çözmek için Terkos gölüne denizden su pompalamak, yal ovadan tankerler ile su çekmek, bulutlara bomba atarak yağmur yağdırmak gibi sinir projelerden yaptıkları yolsuzluklardan aldıkları paraların bir kısmını parti merkezlerine gönderdiklerini ifade ederken, Sayın İnönü bu bir komplodur diye
  Ankara’dan yanıt veriyordu.

  Siyasi polemikler İstanbullunun umurunda değildi.
  Bu sinir bozucu uygulama sonunda, İstanbullunun çeşmesinden çamurlu deniz suyu akmaya devam ediyordu.
  Arkası gelmiyordu belediye yolsuzluklarının, devletin aradığı DEV_SOL militanları İski ye hiç uğramadan kartlı, maaşlı elaman olarak çalışıyor gözükmeleri, gazete manşetlerini süslüyordu.
  Göknel paçasının tutuştuğunu anlayınca, asıl meseleler bir biri ardına çorap söküğü gibi geliyordu.
  Sözen İski müdürü Göknel’in eşi ile ilişkiye girdiği için, Göknel eşini boşamış, sekreteri ile evlendiğini açıklamıştı.
  Bu sosyal demokrat anlayışa ayak uyduramayan Sayın Erdal İnönü siyaseti bırakmak zorunda kalmıştı.
  Adı SHP olmasa da, sosyal demokrat düşünceye sahip siyasiler, adınıza yakışmayan sosyal ve demokrat olmayan bu tutumlarınızdan dolayı, İstanbul sizi unutmadı, unutmayacak, unutmaz.
  Biliyorum ki, AKP iktidarında yolsuzluk aramak için bukalemundan farksız bir tutum içinde, dünyanın en iyi ajanlarına taş çıkartacak türden çalışmalar içine girerek, yolsuzluk aradığınız AKP yönetiminden bir şey çıkmayınca, neye, nasıl çamur atmanın yollarını arayan sizler, unutmayın ki İstanbul sizden çektiğini asla başka bir siyasi oluşumdan çekmez.
  Eğer İstanbulluda ah_de vefa var ise, AKP iktidarı genel merkezdeki çaycısını İstanbul da aday gösterse kazanır.
  İştahlarını İstanbul’a kabartan siyasilere önemle duyurulur.

  İbrahim Erdem Karabulut

  Bu Yazı 1433 Kere Okundu

 33. ibrahim erdem karabulut

  VUR MEHMEDİM VUR

  Irak’ın Kuzeyinde,

  Karlı dağların tepesine inlere gizlenen kendilerine sözde Akademi oluşturan,
  Mağara dershaneleri ile kendilerini erişilmez sandıkları gibi,Düzenli bir orduya kafa tutacak kadar cüretkâr bulan, terör örgütü PKK,
  dev bir Ordunun bir F16 ve Kobralarla yapılan hava bombardımanı ile bozguna uğraması,Mağaradan kaçmaya çalışan örgüt elemanlarını ise, kara harekâtı ile karşılayan Bordo ve mavi bereli özel birlikler karşılayıp gereğini yapıyor.

  Vur Mehmet’im vur;

  Baş bağlar için vur.

  şehit olan kundaktaki bebekler için,

  Şehit öğretmen, polis, asker, korucu, doktor, ebe, hemşire, imam, mühendis ve o bölgede Mağdur olan Kürt için vur.

  Çocukları zorla ellerinden alıp dağa çıkarılan anneler aşkına vur.

  Hiç Türkçe bilmeyip ama bu vatanı Türk Kürt kavramını bilmeden yaşayan, terör örgütüne Maşa olmadan bu vatanı, vatan bilen her bir Kürt için vur.

  İster kandırılmış olsun, ister satılmış, ister eylem yapmış olsun, ister yapmamış hiç Ayırmadan kafasına Kafasına vur.

  Vur ki ihanet çeteleri ders alsın, vur ki dosta düşmana İbret olsun.

  Devletim ise artık bu çıban yarayı tamamen kesip atsın, ülkemin siyasileri kesin çözümler Üretsin, bu son operasyon olsun.

  Dağda üç beş bin denen bu çapulcu ordusu, yirmi beş bin Kişi zayiat verdi, hala dağa transfer yapabiliyor. Bu yollar bulunup tıpa ile kapanmalı, bunlara Silah satan, tıbbi malzeme satan, yardım ve yataklık yapan güçler bulunmadan bunların Kafaları kırılıp, kulakları çekilmeden olmayacak gibi.

  Hadi ülkemin siyasi otoriteleri, yasa yapıcıları, güçlü bürokratlar hadi asker işini bitirmek üzereŞimdi sıra sizde herkes üstüne düşeni yapsın.

  Dağların eteklerinde kurulu kartal yuvası Gibi yüksekteki elli haneli bir köy için köydeki üç beş kişiyi silahlandırıp sen korucusun mantığının Olmadığını artık fark et. Karakol tabur basabilecek cüreti dış destek alarak yapan bu örgüt Karşısında bir köy halkının durmasının söz konusu olmayacağını artık anla.

  Masum teröre bulaşmadan yaşama savaşı veren Kürt köylüsünü tekrar terör örgütüne karşıSavunmasız bırakma. Doğu ve güneydoğuda teröre karşı Asker ve polis ile omuz omuza terörle Boğuşan Kürt ile dağdaki teröristi aynı tutma, Köylü asker ile terörist arasında kalacak bir Ortam ile karşılaşmasın.

  Büyüklüğünü Toplumun en alt tabakası ile en üst tabakası aynı algılamalı, başkentte yaşayan İle Hakkâri çukurca dağ köyünde yaşayan aynı algılamalı. Şu an adı PKK olan terör örgütüTarihe karışacaktır, tarihteki diğer ihanet çetelerinin bulunduğu yerde adları zorda olsa Mutlaka unutulacak.

  Bu ülke Daima var olacaktır, bu ve benzeri örgütler bize bu kadar zarar Verememeliler.

  Ülkenin bölünmez bütünlüğü konusunda artık hiç bir şekilde örgüt ve bölücü faaliyetlerde Bulunan ulus içinde ya da dışında yapılan en küçük faaliyet af edilmemeli anında imha yönüne gidilmeli.

  Adı ne olursa olsun af edilmemeli bundan sonra ki ihanet çeteleri için nasıl olsa af eder Varsayımı ortadan kaldırılmalı Devletin yapacağı bir büyüklük var ise onu masum dağ köylerinde yaşayan Kürt halkını ödüllendirmede kullanması daha verimli olacaktır.

  Ülkemin başına bela olan bu terör örgütünün sonu olacaktır temennisi ile hoşça kalın..

  İbrahim Erdem KARABULUT
  parsonurkarabulut@gmail.com

 34. ÇKIRR said

  Kılıçdar oglu bu ülkeye Allah muhafaza başbakan falan olursa vay haline Türkiye nin ne yaparız sonra ..

 35. ÇKIRR said

  Atatürk’ün Sarhoşken Kurduğu Türkiye’yi Siz
  Ayıkken Yönetemediniz. lafı biraz agır digilmi tam bilmiyorum konuyu ama..

 36. Talip said

  Türkiye Üzerinde her ülkenin sahip olmak isteiği bir çok zenginliğin yanı sıra konum olarakta çok önemli bir yerde ve böylesi bir ülkede geçmişten bu güne kadar hiç bir zaman savaşlarla halt edilemeyen türk halkı medyasıyla siyasetiyle ve daha bir çok kurumuyla türk düşmanları ile doldurulmuş ve kukla gibi yönetilerek bu halkın bilinçlenmesini düşünmesini hatta biz acaba türkmüyüz diye kendilerine soru sorar hale gelmesini sağlamıştır. chp nin başına kemal kılıçdaroğlunun geliş öyküsüne bakın deniz baykalın ayrılışına geçmişteki cabalarına neyse uzun lafın kısası kimin doğru kimin yalnış olduğunu bu ülkede artık kestirmek çok zor tek gerçek bireylerin bilinçli olarak yetişmesi olacak sanırım ama şu an yetişen nesillerin ileride ne durumda olacaklarını görmekten bile çok korkuyorum. insanlar açlık sefalate haps edilmiş insanlar vatanı milleti düşününceye kadar bu gün evime nasıl ekmek götürücem derdine düşmüş bana dokunmasınlar nabarlarsa yapsınlar aman ben bulaşmıyım aman ne olursa olsun zihniyetine büründürülmüşler içinde bulunduğumuz bu korkunç senaryolardan ancak milletin iradesiyle kurtuluruz şimdi milletin uyanma zamanı inşallah çok geç kalınmaz

 37. BU ÖNEMSİZ RUMUZUNA CEVAPTIR…….
  Kim olduğun belli olmadığı için rumuzunla hitap edeceğim…
  bay önemsiz rumuzun gibi önemsiz bir yazıyı yayımlayarak bir şeyler yaptığını düşünüyorsan
  boş yere uğraşıyorsun…
  Bu ülkeyi Sarhoşkenmi ayıkkenmi ATATÜRK Kurdu önce bir ona bak.
  bay önemsiz sarhoşken bu ülke kuruldu ayıkken yönetemiyorsunuz derken kaz kafalı gel sen yönet ozaman. baban ve deden sarhoşken kurduysa sen ayık olarak yönet….
  biz türk milleti olarak %5o oy verip iktidara taşıdık bu tayyip denen başbakanı yönetemiyor. Madem sen bu işi kıvıracaksan al babanı dayını amcanı her kimseniz gelin yönetin bir engelmi var.
  Bu ülkenin başına geçen adam ister CHP İsater MHP İster AKP ister DTP eğer halk iradesi ile seçilmiş ve gelmiş mecliste hükümet kurmuşsa o artık bu ülkenin başbakanıdır ve önünde eğileceksin.
  ana muhalefet partilerinin görevide onu takip etmektir. Peki Sen kimsin.
  Türkiyede bir ilkler listesi kurmuşsunuz tabi o listeyi kuranda sen değilsin internete bir göz at aynı sayfa yüzlerce ağızdan yayılıyor. Sahibin kim sahibinin ağzıyla yazarken bile rumuz önemsiz diye yazıyor ve milletin güya aklını bozmaya çalışıyorsun….
  Hadi Başka kapıya……
  birde yapılan ilk leri ters tarafından gör be kardeşim.
  yok sizde o olmaz at gözlükleriniz takılı saksı çalışmaz sahibinin ağzı ile hareket edersiniz. biz sizi biliyoruz ne kadar önemsiz yorumlar yapsanızda yorumunuzda önemsiz. sizde.
  Artık bu ülkeyi karıştırma yerine kardeş lik daveti gönderin …
  Amaaaaa Nerdeeeeeeeee.
  Çünkü Siz Siz Değilsiniz…..
  Abileriniz- Dayılarınız-Amcalarınız Yazar siz önemsiz rumuzu ile dağıtırsınız..
  hoşçakal by Önemsiz.

 38. serkan said

  dosya kralı kılıçtarogluda daha ne dosyalar belgeler vardır
  ama çıkarmaz huzuru bozmamak için saklıyor çegizine ne olacak bu chp nin hali kaldı şindide kılıçtaroglunun elini acaba kendine yazıkmı ediyor dosya canavarı

 39. MADA_FAKA said

  Bu gelsin benim oldugum semte eger buna muhtarlıkta oy veren serefsizdir lan amıa koyduklarım pkk lı olan adamı atatürkcü mü sanıosunuz bunların alayı kahpe evladı alevi değilmi amcuklar

 40. FAKA_MADA_FAKAS_MADA said

  alviden ne istiyon şerefsiz

 41. poyraz said

  Bunlarıdamı Duyacaktık !!!
  Bukadarınada Pes Yani…
  Askeriyeden bi kaç mason çıkıyo hadineysede…
  Bari Chp Başbakını Olmasaydı…
  Bi başka partili olsaydı”’
  Chp’yede Güvenim kalmadı….

 42. erhan said

  işte bu site nasıl bi yerse benim yorumumu silmiş!!!!

 43. gerçekler said

  ALLAH insanlara göz vermiş görmek için kulak vermiş duymak için ama yok olmaz bizim bu insanlarımıza herşey müstahak insan nerden darbe görse oraya yumulurmuş bizlerde böyleyiz akpden yediğimiz darbe kalmadı ama yinede akp diyoruz neden mi nedeni çok basit bu ülke müslüman ülkesi islamiyet ülkesi peki akp ne islamiyetçi daha gerçeği sahte islamcı türban adı altında insanlardan oy topladı yahu hiçmi kafanız çalışmıyo sizin atatürk anayasadan devletin dini islamdır maddesini çıkartmadı mı laikliği getirmedi mi siz daha neden hala dini kullanıp biyerlere gelmeye çalışıyosunuzki bu recep tayyipte ne var hala daha onu savunuyosunuz.ülkeyi sttı kendi çocukları refah içinde atv yi oğluna alıverdi hangi parayla tabi tayyip çok zengindi ya bırakın artık sessiz kalmayı bizim paralarımızl aldı bizse hala tayyipe yedircz diye uğraşıyoz böyle giderse türkiye diye bişey kalmıcak zaten

 44. akapeliyim said

  bende akapeliyim ama bu tel konuşmaların da bir şey göremedim gündelik konuşma bu imzalı tutanakdaaki …. ona bakarsanız akapenin başkanı ve benim sevgili değerli yiğit davos fatihi sayın recep tayip erdoğan Şehitlerimize kelle dedi Bebek katiline sayın dedi ….

 45. YamaN said

  Recep Tayip Erdogan 8 Senedir İktirda Ve Binlerce Düşmanı Oldugu Gibi Binlercede Dostu Seveni Var. Peki Size Soruyorum Bu Kadar Düşmanı Varken Bile … Neden 8 Sene İçerisinde Bi Açıgını Yakalayamadılar Sizlere Soruyorum Bunu ? Yoksa Delillermi Kayboldu : ) Alayınız Yalan Dolan Tek Gerçek Akp. Digerleri Yol Alsın Hadi Koçlarım Benim …

 46. faruk said

  kemal kılıçlaroglu asla pkkli biriyle konuşmamıştır o zaman haberlerde çıkardı ve hapise atılırdı bu dış güçllerin yada kılıçlaroglunu çekemeyenlerin işidir iftira karalamadır inanmayın o yazıyı yazan dogrumu kim bilir kimdir bu konuşmada suç unsuru bişey yoktu demekki yalan mış niye konuşsun onla sizin aklınız yokmu seçmeliktir her belleye inanırsanız herkesi suçlu bulursunuz ülkeyi bölersiniz bu dogru ise haberler hukuh ceza verirdi oyle bişey olmadıgına göre sorun yok kemal kılıçlaroglu yapmamıştır yalandır.

 47. abdullah said

  Allah türkü korusun ve yüceltsin…

 48. ankarali said

  eh gandi bey tuncelli it iti isirirmi? ayni damar ayni kan…..

 49. zülfü said

  deniz kardeşim tamamen haklısın.gerçi çok görmemek lazım bizim insanımızı nereye çekersen oraya gidiyo.etüt yapmadan anlamadan dinlemeden veryansın.cumhuriyet halk partisi sizin bu yaptıklarınıza çamur atmanıza ve lekekelemeye çalıştığınız genel başkanımıza sonuna kadar sahip çıkaacaktır.(bim)yani birleşmiş islam marketi kime satıldı recebin oğluna…açıklayın bakalım nereye gidiyo bu paralar gülen cemaatine yani hizbullaha…daha konuşun siz burda..daha çok şey var ama neyse.araştırmacı olun lütfen ve yargısız infaz yapmayın.çünkü yargısız infazı tayyip yapıyo

 50. Erdem said

  vay vay vay…

 51. veysel said

  böyle şeyler hepsi yalan oyle orgutler kı bızlerı de buradan isyan etturıp kıskırtacaklar

 52. Almanci Iso said

  Bu belgelerin almancasi yanlis. Bir okumus alman bu belgeleri hayatda yazmis olamas. Hele hele LKA tarafindan.

  Saygilar

 53. selcukefe said

  icinizden birisi bile bilmiyor galiba, <:-)) CHP genel baskani kilictaroglu aslen TUNCELI, dendir, sorsaniz derki dersimliyim. yani basiniza bela olan dersim isyanlarinin ve hatta pkk nin ilk toplantisini yaptigi sehir tuncelidendir , DOgaldir kendisi hakiki kurdtur, pkk ile bulusmasinda sasilacak ne var??? Turkiye felc olmus bitkisel hayatta olan bir hasta gibi artik hic bir tepki göstermiyor olaylara, ,,
  Bakin bir tane pkkli vurulsa cesedini binlerce 7 den 90 yasina kadar herkes sokaklara dökluyor protesto ediyorlar, Ama tam aksine, 5 polis 3 mehmetcik sehit dustugunde artik Turk halki hic bir tepki göstermiyor gunluk yasantisina devam ediyor, Turkiyede pkk den faha tehlikeli olan KURD MILLIYETCILIGI artmaktadir, buna bir an evvel halk olarak tepki göstermezseniz HEr eve girip kurd bayragini öpturecekler hepimize, IStanbulun göbeginde molotofla butun arabalari yakarlarken balkondan bayanlar bagiriyor Allah belanizi versin diye,,,, be TURK OGLU TURK bu kadinin erkegi nerde sokaga cikip molotof atanin kafasini vucudundan ayiramiyacak kadar acizmidir??? bu kadinin erkek evladi o mahallenin serefli hicmi delikanlilari yok, UYAN TURKOGLU UYAN;

 54. ALİ ÇETİN said

  Bu haber 99 kez yalanlandı ama herkes inanmak istediğine inanınyor. Hem müslümalığı referans alıyorsunuz, hem de gıybet yapıyorsunuz. Kim neci olduğu belli olmayan adamla görüşmüş sözde kılıçdaroğlu adamda pkkLıymış.yaz babam yaz senaryoyu da; Başbakan imrayla görüşebilir osloya ben gönderdim hakan fidanı diyor, asparagas değil uydurma değil yalan değil niye sus pussunuz acaba, yokda o başbakan değil dublörü mü

 55. emrah said

  bunların hepsi yalan siz açık açık tayyibin çelişkilerini izleyin pkk ile göreşşen şerefsizdir ispat ederlerse biz herşeye razıyız dedi ondan sonra bizzat ben görevlendirdim görüşmeler halen yapılıyor dedi ulan çelişkileri bitmez ortadoğunun eşbaşkanının

 56. menekse said

  inanmıyorum ben hikaye bunlar kılıştaroglunu lekeleme oyunu …………….. o ithamları yazan kendilerine kendi ayıplarına baksınlar okkk miii by..

 57. HALE said

  vallahi tertemiz adam KEMAL KILIÇTAROGLU geçmişi ALLAH UTANDIRMASIN istemeyenler herşeyi söyler herkez kendi ayıbına baksın lekeli bir adam genel başkan olma şansı zaten yoktur……… zaten sol partide bu tarihe kadar yolsuzluk ve hırsızlıkda olmadı ben duymadım tw çıkıpda gereksiz tehditlerde bulunan partilere bakın siz çookk şey istiyorlar çooookkkkkkk pkk neki heryer dolu doğu tarafı pkk bayrakları kol geziyor paarisde olen 3 pkk hesabını soruyor bdp türkiyede olenlerin onca kişilerin hesabını vermeden türkiyeden hesap soruyor olacak şey değil ama dilin kemihgi yok herşeyi söylüyor insanda az da olsa utanma saygı olur

 58. easy dogi said

  Bu Adam alman Polis-Präsident, ama almancasi benim türcedende kötü. O nasil bir sey? Ben bari almanyada dogdum büyüdüm, Onun ne derdi var, o kadar kötü almanca yaziyor?
  FAKE! FAKE! FAKE!

 59. Jefferey said

  constantly i used to read smaller articles or reviews which as well clear their motive,
  and that is also happening with this article which I am reading at this place.

 60. fulyaertu said

  Bizle. Bir cumhuriyetci olarak dogduk bir cumhuriyetci olarak olecegiz son zamanlarda yasanilan olaylar ve bütün partiler yaptiklariyla güven diye bir sey koymadilar su durumda halk hangi partiye guvensin

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: