İSTİHBARAT

Şifresiz Yayın!

İbrahim Şahin Kimdir?

Posted by admin Eylül 21, 2008


Tokat’ın Reşadiye ilçesinde dünyaya gelen İbrahim Şahin, Mehmet Ağar’ın Emniyet Genel Müdürlüğü döneminde vekaleten Özel Harekat Daire Başkanlığı’na getirildi ve bu görevi sırasında terörle mücadelede görev alacak özel timi oluşturdu.

Şahin, bu oluşum sırasında Balıkesir’de “Özel Tim Eğitim Okulu”nu açan isim oldu. 1990 – 1992 yılları arasında İstanbul’da çok sayıda terör operasyonunu yürüten Şahin, “Avrasya Feribotu” operasyonunda da görev aldı.

Susurluk skandalıyla Ömer Lütfi Topal’ın öldürülmesi olayına adı karışan Şahin’in, Susurluk’taki trafik kazasında ölen firari hükümlü Abdullah Çatlı ile yakın arkadaş olduğu ortaya çıktı. Şahin’in Çatlı ile arandığı dönemde bir düğünde karşılıklı göbek attıkları fotoğraflarla belgelendi.

Hakkındaki adli soruşturma nedeniyle açığa alınan Şahin, İstanbul 6 No’lu DGM’de devam eden Susurluk davasında 13 sanıkla birlikte yargılandı. Şahin’in adı, İsrail’den satın alınan kayıp silah olayına da karıştı.

Topal cinayetine karıştıkları öne sürülen özel tim polislerini koruduğu ve Tarık Ümit‘in kaçırılmasına karıştığı gerekçesiyle soruşturuldu.

Susurluk Komisyonu’na ifade veren Astsubay Ahmet Altıntaş, Tarık Ümit cinayetini soruşturduğu sırada, İbrahim Şahin tarafından engellendiğini ileri sürdü. Şahin’in adı daha sonra Mehmet Ali Yaprak’ın kaçırılmasında da geçti.

İbrahim Şahin, Meclis komisyonuna verdiği ifadede, Tarık Ümit‘in kaçırıldığı gün Ayhan Akça ile Diyarbakır’da olduğunu söyledi. Ancak uçak biletlerinden 2 Mart 1995’te saat 10.00 uçağıyla Ankara’ya geldikleri anlaşıldı.

“Çatlı’yla yemek yedim”

Susurluk Komisyonu’na verdiği ifadede Abdullah Çatlı’yı Mehmet Özbay olarak tanıdığını ve sadece bir kez yemek yediklerini söyledikten sonra gazetelerde Çatlı’yla karşılıklı zeybek oynarken fotoğrafının yayımlanması üzerine güç durumda kaldı.

Haklarında çıkan 27 Ocak 1997 tarihli tutuklama kararından sonra firar etti. 11 Mart 1997’de teslim olduktan sonra tutuklanarak İstanbul DGM’de açılan Susurluk davasında çete oluşturmak suçlamasıyla yargılandı. 12 Eylül 1997’de tahliye edildi.

DYP Genel Başkanı Tansu Çiller, Şahin’in göreve iadesini isterken, “şehit olmaktan dönmüş değerli bir polis şefi” olarak nitelendirdiği Şahin’den özür dilenmesi gerektiğini ifade etti.

Mart 1999’da Emniyet Genel Müdürlüğü’ne hibe edilen ve kaybolduğu öne sürülen silahlarla ilgili olarak İbrahim Şahin’in de aralarında bulunduğu özel harekatçılara dava açıldı.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Hospro Şirketi’nce hibe edilen silahların kaybolmasıyla ilgili olarak Danıştay 2. Ceza Dairesi’nce haklarında lüzum – u muhakeme kararı verilen, aralarında Şahin’in de bulunduğu 10 sanık hakkında “görevi ihmal” suçundan birer yıla kadar ağır hapis cezası istemiyle dava açtı.

Bu davanın duruşmalarından “Masraf oluyor” gerekçesiyle vareste tutulması talebinde bulunan Şahin’in isteği mahkeme tarafından reddedildi. Yargıç Mustafa Danışman, duruşma sırasında “Lütfederler, şereflendirirler mahkememizi” sözleriyle dikkat çekti. Bunun üzerine duruşmaya katılan Şahin, kaybolan silahlarla ilgili sorumluluğun Emniyet Genel Müdürlüğü İkmal Dairesi Başkanlığı’na ait olduğunu savundu.

Esrarengiz kaza

28 Mart 2000’de Şahin, Bursa – Yalova yolunda trafik kazası geçirerek ağır yaralandı. Uzun süre Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yoğun bakımda kalan Şahin’de geçici hafıza kaybı oluştuğu ve karısıyla çocuklarının dahi isimlerini hatırlamadığı açıklandı, Şahin bir türlü sağlığına kavuşamadı. 13 Nisan’da taburcu edileceği açıklanan Şahin’in sağlık durumunda düzelmenin sürdüğünü açıklayan doktorları, beyinde su toplandığını ve tedaviyi uzatmak zorunda kaldıklarını söyledi.

14 Nisan 2000’de Ankara 6. Asliye Ceza Mahkemesi, hastanede bilincini kaybetmiş halde yattığı sırada Şahin’i, Hospro firmasından hibe görüntüsü altında alınan silahların kaybolmasından dolayı bir yıl hapis cezasına çarptırdı.

Hafızası yavaş yavaş yerine gelen ve 18 Nisan’da hastaneden taburcu edildikten sonra uzun bir araç konvoyuyla İstanbul’daki evine getirilen Şahin, “Ben bu kadar çatışmaya girdim, ölmedim. Bu kadar ucuz ölüme yenilmem” dedi.

Şahin, 13 Mayıs 2000’de Mehmet Ağar hakkında çete kurduğu iddiasıyla oluşturulan TBMM Soruşturma Komisyonu üyelerine ifade verdi. Komisyon başkanı Mehmet Pak, trafik kazası geçiren Şahin’in, duyma, yer, zaman ve şahıs hatırlamakta zorluk çektiğini söyleyerek, “Şahin’in ifadesini bu şartlar altında alamadık. Doktorlar 6 ay ile 2 yıl arasında hastanın tekrar hatırlamaya başlayacağını söylediler” dedi.

Susurluk davasında en yüksek cezayı aldı

Susurluk’taki trafik kazasının ardından ortaya çıkan karanlık ilişkilerle ilgili 14 sanığın yargılandığı dava dördüncü yılın sonunda karara bağlandı. Şahin’in geçirdiği trafik kazası nedeniyle uzun süre sonuçlanamayan davanın kararına göre, Özel Harekat Dairesi eski Başkan Vekili Şahin, MİT eski görevlisi Korkut Eken‘le birlikte “Cürüm işlemek için çete oluşturmak ve bu çeteyi yönetmek” suçundan 6’şar yıl ağır hapis cezasına mahkum oldu. Şahin’in kısa süreli fenalık geçirdiği duruşmada, diğer 12 sanık da yine “Cürüm işlemek için çete oluşturmak”tan 4’er yıl hapis cezasına çarptırıldı. Sanıkların tümüne yurtdışına çıkma yasağı konuldu.

Şahin cezasının bir bölümünü yattıktan sonra serbest bırakıldı.

istihbarat.wordpres

66 Yanıt to “İbrahim Şahin Kimdir?”

 1. mikail bilir said

  ulan kahbece vurulan askerlerin intikamını alın ne ergenekoru kimi kandırıyorsunuz ibrahim şahingibi kaçte adamvar bu memlekete sizin allah belanızız verecek tayipciler bu yanınıza kalmayacak sonunda hepiniz türk olan bu devleti kürt devletine teşebbüs suçundan hepiniz idam edileceksini

 2. Bülent said

  Büylelerini cezaevinde ömürlük tutmak gerekir

 3. alparslan boztepe said

  yazıklar olsun ibrahım sahıni terör le mücadeleden yargılayan bu devlete eger ibrahin sahin eterörist deniliyosa bu ülkede yazık bu devlete yazık bu millete.sonuna kadar destekçiniz ibrahim sahin tokatlılar olarak

 4. atesdaglı said

  ibrahim şahine terorist diyen bir tük zihniyeti tanımam devletin adamlarına devlet için çalışanlara böle yakıstırmalar çok yanlıs bunun sonu kötü görüküyo

 5. tokatlı said

  hepimiz ibrahimizzzzz yazıklar olsun bu hükumete asıl terörist onlarrr

 6. serdar said

  madem bu adam terorıstse apo kım ozaman akp ye yazıklar olsun hesap elbet sorulur

 7. Batuhan Duran said

  herşeyi olduğu göründüğü gibi kabül eden milletime yazık asıl..

 8. kürşad behlül said

  İŞTE BU ÜLKENİN NE HALE GELDİĞİNİ GÖRDÜK DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI VERİLMESİ GEREKEN ABDULLAH ÇATLI HAİN TERÖRÜ BİTİRME NOKTASINA GETİREN KAHRAMAN İBRAHİM ŞAHİN HAİN ULAN SİZ Mİ SALAKSINIZ BİZMİ UYANIN UYANIN DOSTU DOSTA KIRDIRMAK İSTEYEN SİNSİ YAHUDİLER VAR MÜSLÜMANIM DİYEN

 9. ali said

  kahramanlarla eşkiyayı ayıracak aklımız var hepsi birer kahraman milet size sizin gibi insanlara minnattır

 10. imdat kurnaz said

  ibrahim beyi milliyetci olarak tanırdım böylesine bir işin içine girmesine bir anlam veremedim üzgünüm..

 11. kaan said

  AMİRİM HEP BURADAYIZ YETER Kİ İSTE BU VATANIN TEK TAŞI TEK TOPRAK PARÇASI VERİLMEZ VERİLMEYECEK KORKUN İBRAHİM ŞAHİNLER GELİYOR.

 12. Korkut EKEN said

  Bizi kullandıklarını sanıp salağa yatmak la bitseydi işler , şuan bu vatan yokdu … gemiciklerde

 13. tokatlı kaya said

  BİZLER HEP BOŞUNA KONUŞUYORUZ İBRAHİM ŞAHİN DEDİĞİN ZAMAN BÜTÜN TERÖR ÖRGÜTÜ KACACAK DELİK ARARDI NEDEN BÖYLE OLDU ZATEN İYİ GÖREV YAPAN NAMUSUYLA GÖREVİNİ YERİNE GETİREN BÖYLE SAYGIN VE SEÇKİN KİŞİLERİ ASLANLARI HARCAMAYA ÇALIŞIYORLAR NEDEN GERÇEK ÇOCUK KATİLERİNİ GÖZÜ YAŞLI ŞEHİT AİLELERİNİN CANLARINI YAKAN OCAKLARINI KURUTAN VATAN HAYİNLERİNİ BESLİYORLARDA ASLANLAR GİBİ ŞAHİNLERGİBİ NİCE VATAN SEVERLERİ TERÖRDİYE SUÇLUYORLAR İBRAHİM ŞAHİN BİR VATAN EVLADIDIR VEDE TERÖR DÜŞMANIDIR BUNLARI İYİ DEĞERLENDİRMEK LAZIM UMARIM EN KISA ZAMANDA HÜRİYETİNE VE SEVENLERİNE KAVUŞUR SAYGILAR TOKAT REŞADİYE ÇAKIRLI KÖYÜNDEN BİRZAMANLAR DEVLETE KORUCULUK HİZMETİNDE BULUNAN VE TERÖRE KURŞUN ATAN VATANINI MİLLETİNİ CANLA BAŞLA SAVUNAN KAYA YILDIRIM

 14. Mücahit said

  Bir gün sizin gibi zihniyetteki insanlar yüzünden suçsuz günahsız insanlarında canı yanacak sizi fetoşçular sizi…
  Birgün cesaretli biri çıkacak hepinizin kukusuna mokarını koyacak

 15. ReiS said

  Birbirinizi sanal alemde aşağılayarak vatanseverlik olmaz,susmakta bir erdemdir.YEŞİL in oğlu Murat Yıldırım’ın kitabını öneririm.Bu şekilde tartışarak bir yere varılmaz.

 16. akın said

  bu ibrahim şahin denilen allahsız bi çok kişinin katilidir ergenekonun ne olduğunu bilmeyen önce hiç bişey bilmiyosa buraya girmeden iddanameyi okusun…dağda askere sıkılan kurşun ergenekonun kurşunudur…yatıcak yeri yok bu karaktersizin

 17. sergen burak yılmaz said

  akın haddini bil konuş seni ordan alırım bulunduğun yere geri sokarım herkes İBRAHİM ŞAHİN gibi vatana hizmer edemez istanbulu sana dar ederim lan köpek…bu ülke kahramanları hep terörist ilan eder asıl terörist mecliste

 18. sergen burak yılmaz said

  allahsız diye bir hitap müslümana ait değildir o kadar seviyorsan bu vatanı o tür kelimeleri kullanma yatacak yer çok da aslanım çakalın yatacak yeri yok bu ülkede…

 19. Kirmastili said

  ERGENEKONUN ne olduğunu anası babası atası TÜRK OLANLAR çok iyi bilirler. bugün devlet idaresinde olan fetullahın türkiyeliyiz diyen müridleri ergenekonun ne demek olduğunu bilemezler. İbrahim ŞAHİN zamanında dağlarda 13000 olan terörist sayısı 5000 lere kadar düşmüştür. bu ülkenin namusu sayılacak bu insanları bu hallere düşürenlere YAZIKLAR OLSUN.

 20. ışık said

  sergen burak yılmaz sen onun akrabasısın ondan savunuyorsun ergenkonunun hepsi terörist bölücüdür.vatan hainleridir..İBRAHİM ŞAHİN de bir teröristtir.devletin içindeki teröristtir.

 21. akın said

  sergen burak yılmaz sen onun yakın bi akrabası olduğun için böyle konuşuyorsun aslanım ama şunu anlaman gerek bu vatana ihanet edeni ne devlet ne de millet affeder…

 22. arada said

  akın kardes fikirlerini kendine sakla dogru olmayan yorumlar yapma akrabası diosun da bu dünyada en büyük kazıgı akraba akrabaya atıyo madem sawunuo demekki watansewer bi insan işin içinde olmadıgın sürece neyin ne oldugunu kimse bilemez yüzden asılsın yorumlar yapmayalım lütfen laf oyunlarına herkesin karnı tok

 23. arada said

  akın kardes her bilinen dogru degildir.en dogru bildiklerinde bile hata payı wardır o yüzden önce bi neyin ne oldugunu ögren sonra yorum yap insanlara yüklenmeden bu dünyada en büyük cıkmazı akraba akrabaya atıyo madem ortada bi sawunma war demek ki haklı bi sawunma war.senin watan haini dedigin insanların neler yaptıgından nasıl calıştıgından haberin yoksa kulaktan duydugun bilgilere göre konuşuyosan susacaksın kardes…

 24. Kirmastili said

  aradaki arkadaşım çok haklısın sana katılıyorum. akın arkadaşımızın görmesi lazım bugün memleket idaresi nur yüzlülerin elinde öyle veya böyle bebek katilini getirdikleri konuma bakın yakında ermeni kapısıda açılacak inanınki ülkeyi iç savaşa götürüyorlar. keşke akın arkadaşın suçladığı şahinler çatlılar yeşiller ağarlar bu ülkenin başında olsalardı,da BU GÜNLERİ GÖRMESEYDİK.

 25. arada said

  kirmastili cok dogru konuşuyosun. karsımıza iyi diye cıkarılan adamların iç yüzü yawas yawas ortaya cıkıyo zaten kimse kimseyi kesin bişey olmadan suclayamaz ki cok agır kelimler kullanmaya da hiç hakkı yok ama dewletin basına iyi görünür kötüler lazım degil güçlü olmak için gercek iyi yürekli we güclü insanlar lazım ewet catlılar sahinler lazım bize ama ben inanıyorum bu günlerde gececek herkes rahat bi nefes alacak ancak o güne kadar kendi iç kawgalarımızı bırakıp dogru olanı yapalım hepimiz birleselim ancak böyle ayakta kalabiliriz

 26. slm ben sadece şunu belirtmek istiyorum ibrahim şahin hibi degerli insanları yargılamak ve kötü tanıtmak suçtur siz bu insanları halka kötülerseniz ayıp edersiniz o insanlar terörle mücadele etmiş uyku uyumamıştır sen ne yaptın gemi gibi yattın

 27. akın büyük lokma ye büyük söz konuşma

 28. CEM UÇAR said

  İBRAHİM ŞAHİN BU ÜLKE SİZE TEŞEKKÜR BORÇLU…

 29. arada said

  yha herseyden önce dogruları konuşmak gerekio yanlış konuşup da kimsenin aklını karıştırmayalım bişey bilmeyen arkadaslar lütfen önce ögrenelim kulaktan dolma bilgilerle olmuo bu işler. bu dewlete hizmet etmiş insanları kötülemeyelim ona göre dawranalım elimize ne gecer böle yaparsak???

 30. Kirmastili said

  Aradaki arkadaşım fikirlerime katıldığın için teşekkür ederim beni ihya ettin. ARKADAŞLAR hiç dikkat ettinizmi bugünkü devlet idaresinde bulunan nur yüzlülerin ağızlarından ALLAHI hiç düsürmeyerek ALLAHIN rantını yiyen kesimin özellikle ÇATLI, ŞAHİN. YEŞİL, EKEN Gibi insanları neden ziyan ettiklerini hiç düşündünüzmü ! YAZIKLAR OLSUN BUGÜNKÜ DEVLET İDARESİNDEKİLERE. Devleti için hayatını hiçe sayan bu insanlar kolay yetişmiyor. dikkat edin hangisinin gemicikleri var hangisi burdurda yata yata askerlik yaptı hiç düşündünüzmü. arkadaşlar bugün devletin başındaki nur yüzlülerin ( fetoşçuların ) papası memleketi için yanıp tutuşuyor ama amerikaya olan aşkından bir türlü vazgeçerek yanıp tutuştuğu memleketine dönmüyor. sakın unutmayın bunların hepsi dünya üzerindeki bütün amerikalılardan daha AMERİKALIDIR,LAR SAYGILAR

 31. arada said

  herkes kendi cıkarı menfaati için herseyi yapar bu bi gercektir ki her yolu da denemeye dewam edecekler bunu kimse degiştiremez(!)

 32. biz TOKAT REŞADİYELİLİYİZ said

  o katlayamcıyla ibrahi şahini nasıl aynı kefeye koyyuyorlar bi tokatlı olaak ibrahim şahini destekliyoruz ve her zaman arkasındayız bennde bir ibrahim şahin gibi biri olacağım ve bu devletten bu hesabı soracağım

 33. TOKATLI KOCA REİS said

  Bu vatanı gerçek sevenler vatan için canını feda edenleri iyi tanır ibrahim şahini sevmeyenlere iyibakın muhakak ben TÜRKÜM dieymeyenlerdir muhakak o kişiler ya müslüman türk değildir yada aslını inkar edenlerdir bugün bu vatanı idare etmeye çalışanlar daha türküm bile diyememişlerdirböyle kişiler tabi şahinlere çatlılara ve o düşüncede olan bütün müslüman türk çocuklarına her türlü çirkin lafları edecektir onların bu tavırları bizlere bu vatanı daha içten haz vermekte ben bu vatanı sevenlere candan selamlarımı sunuyorum diyorumki TANRI MÜSLÜMAN TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN

 34. bey-az said

  selam aleykum (insanlar) ahlakı olmayan insanlar başkalarının hakkında konuşurlar gıybet yaparlar herkez kendini bi tartsın eleştirsin kim ne yaparsa yapsın sonunda bedeni toprakta kendisi asıl mahkemede olacak unutmayalım şükürler olsun allahım ki dinimiz islam vatanımız türkiye atalarımız osmalı

 35. mustafa said

  kurtlar vadisinden fırlamış bir sürü insanlar.. PKK yı bitirecekmiş te bugünkü aponun durumöu hükümetin eseriymişte.. REİS dediğiniz adam asılmasını engellemedi mi mafyaya özenip mafyayı savunursunuz doğuda köye girip genç delikanlıları evlerinden alıp pkk diye öldürdüklerini görmezden gelirsiniz Sonrada tanrı türkü korusun dersiniz.. Haklısınız Tanrı türkü korusun Allah cc. tüm müslümanları korusun İslamiyeti bilmeden Allah cc. na lakap takabilme cesaretini kabadayı tarafınızdan mı alıyorsunuz Allah tan korkmayan kişilerden yaradana sığınırım..

 36. kızılcaören said

  herkes herşeyin farkında. tek kelimeyle adamı HARCADILAR.akp hükümetine kına lazım…

 37. kenan uçar said

  ben tokat turhallı kenan reis ibrahim şahin bir devlet adamıdır şimdiye kadar ne yaptıysa ülkesi için yapmıştır ibrahim şahin bu ülkede sahipsiz değildir biz ülkücü geçler olarak yanında olacağız

 38. kaya yıldırım çakırlı said

  BAKIN ARKADAŞLAR HER ÖNÜNE GELEN BAZIŞEYLER KONUŞUYOR BUNLAR İYİ ŞEYLER DEĞİLDİR İŞİN ASLINI BİLMEYENLER ÇIKIP BİŞEYLER KONUŞUYOR YANİ MİLETİN AĞZI BOŞKALMASIN KİM BAŞARILI İSE ONU ÇÖKERTMEYE ÇALIŞIYORLAR BUNLAR BİRER DEVLET ADAMLARIDIR DEVLETİMİZ İNSANINA BİRGÜN MUTLAKA SAHİP ÇIKAR SANMAYINKİ İBRAHİM ŞAHİN OKADARDA SAHİPSİZ DEĞİLDİR BİZ HERZAMAN ONUN VE ONUN GİBİLERİNİN ARKASINDAYIZ ONLAR BİRER KAHRAMAN ONLAR BİRER VATAN EVLADIDIRLAR ONUN İÇİN HER KAFADAN BİSESLER SÖYLEMEYİNİZ BUNLAR BİR DEVLET SIRRIDIR ELBETDE GERÇEKLER ORTAYA ÇIKACAKTIR BUNU BÖYLE BİLESİNİZ YAŞASIN İBRAHİM ŞAHİN VE BÜTÜN KADER ARKADAŞLARIMIZ HEPSİNİDE ALLAH KURTARSIN BİR AN ÖNCE BİZLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN

 39. TOKAT,LI KADİR ÇALIŞKAN said

  BEN TÜRKİYE SEVDALISIYIM AYNEN İBRAHİMLER , ABDULLAHLAR VE DİĞER VATAN EVLATLARI GİBİ ARKADAŞLARA SESLENİYORUM BU REİSLER SUÇLANIRKEN ÇİLLERLER , AĞARLAR ,BUCAKLAR,DEMİRELLER NEREDE SAYDIKLARIMIN EMİRLERİ REİSLERİMİN GÖREVLERİ OLMUŞ MADEM HAİNLİKLE SUÇLANIYORLAR EMİRİ VERENLER NEDEN UNUTTURULMAYA ÇALIŞILIYOR. VATANI SEVMENİN KARŞILIĞI BUMUDUR DURUP BİR DÜŞÜNÜN ?

 40. emin_cim said

  ibrahim ş catlı eken bunlar ve bunun gıbı nıce ergenekon evlatları bu ulkeye ıhanet etmıştır ve hakları ıdamdır çünkü 30 yıl teror ayagına mılletın parasını yemış meşru olmayan yolları deneyıp teroru azdırmıştır yani bunlar şeref ve hayadan ınsanlıktan uzaktr halka hızmet etmemışlerdır ulkenın ımajını bozmuş darbelere ortam hazırlamış ulkeyi geri ve yoksul bırakmış lardır şimdi burdan bunları ssavunan lıboşlar ayagınızı denk alın lan sılah halka cevrılmez duşmana cevrılır butun bok gıbı işlerin içinden çıktınz bu ulkeye hızmet edıyoruz ayağına şovenıstlık ve ırkçılık yaptınız ınsan deılsınız bunu sızde bılıyorsunuz.

 41. em said

  bu ulkeye hızmet eden fatullah gulen cematıne tşkk edıyorum ıftıra eden alçakları kınıyorum etö culerın yaptığı pışlıklerın temızlenmesı gerek

 42. sergen burak yılmaz said

  etöcüler dediğin bu vatana hizmet edenler bu bir ikincisi fethullah gülen madem o kadar müslüman nie insanları bölüp de gruplara dağıtıyor gelsin memleketine bakalım bırakın bu işleri bırakın

 43. tokatlı said

  YAŞASIN MHP YAŞASIN TÜRK MİLLETİ YAŞASIN İBRAHİM ŞAHİN SENİNLE GURUR DUYOYORUZ SİZİ İÇERİ ALDILAR KENDİLERİ MEYDANLARDA AT OYNATIYORLAR ŞEREFSİZLER SEN DAİMA KALBİMİZDESİN ÜZÜLÜP İNCİLME ABİCİM

 44. sergen burak yılmaz sen onun akrabasısın ondan savunuyorsun ergenkonunun hepsi terörist bölücüdür.vatan hainleridir..İBRAHİM ŞAHİN de bir teröristtir.devletin içindeki teröristtir.

  işte bunu yazmişlar

 45. anti akp anti bülent piçi said

  tokatlı kaya sana helal olsun reis katılıyorum sana sonuna kadar ama yanlarına kar kalmaz bunlar mrk etme sen

 46. komando said

  yakında hepiniz ölüçeçek siniz

 47. Musa Şahin said

  kardeşler abiler haklısınız hiç bir şucu yoktur tek suclu devlet için çalışan devlete hizmet eden adamı suclayanlardır elbet herkes bir gün cezasnı çekecek

 48. fikret said

  TOKATLIYIM GURURLUM ÇÜNKÜÜÜÜ ŞAHİN BAŞKANIM VAR TOKATIN DÜŞMANDA KURTULUŞU YOOOOOOOOK BİR ESKİ ÖZEL HAREKAT POLİSİ OLARAK ÇİĞ SÜT İÇMEDİKKİ KARNIMIZ AĞIRSIN HER KÖPEK HAVLAR RAST GELE. YA ALLAH BİSMİLLAH ALLU EKBER…………..

 49. ayhan said

  helal derken eskilerede yenilerede allah yardım etsin

 50. arasbey said

  SELAMIN ALEYLÜMMM.ŞİMDİ BİDE BENİ DİNLEYİN BAKALIIMM.İBRAHİM LAHİNE,ABDULLAH ÇATLIYA VS BU TÜR ADAMLARA TERÖRİST DİYOSUNUZ.ŞÖYLE Bİ DÜŞÜNÜN,İBRAHİM ŞAHİN İSTESE VE YERİNDEN KALKMADAN DESEKİ ;YOLDAŞLARIM,BENİ SEVEN VE İNANAN KİM VARSA,BENİM İÇİN SAVAŞŞSIN DESE,KAÇ MİLYON YADA 100BİNLERCE İNSAN TOPLANIP HERSEYI TEKEDIP ÇIKMAZMI,BENCE ÇIKAR.PEKİ BU ADAM NEDEN YAPMIO BUNU?ÇÜNKÜ O BİR TÜRKİYE SEVDALISI.Bİ TANISANIZ BÖLE KOUSMAZDINIZ.HAA BU ARADA 19,04.2011 TARIHINDE İSTANBULUN GÖBEĞINDE TÜRK BAYRAĞINI INDIRDILER O ASIL TERÖRİST OLANLAR.ARKADAŞ BENIM BAYRAĞIM İNDİRİLMESİN,RAHMETLİK BASŞBAKANIMIZ SAYIN ECEVIT ZAMANINDA KIBRISTADA İNDİRDİLER AMA INDIRMEYE YELTENEN KISI ALNINDA VURULDU.BU ŞEREFSIZLERDE VURULSUN.SAYGILAR.

 51. JiTm dbc said

  Devlet bi tanedir ailemden cok severim amabu yaptıkları haınlık ben basbakanı suclamıyorum onun sucu yoq bence catlı,cakıcı,drej ali,şahin bucak boyle adamlar devleti terorden kurtarıyo helal olsun onlara saygılar…..

 52. KemaLisT said

  Bu tayipin Yatıcak Yeri Yok Allah Affetsin Onu,Dağdan Davulla zurnayla teröristi indir Apo itiyle Muhattap ol Sonra böle adamlara da hain de Türk Milleti Uyumaaa Çoğunluk akp diyo diye aldanmayın çoğunluk herzaman iyiyi istemez Türkiye de kaç tane sigara içen var İyi bişeymi hayır bu tayip de böle işte içine işliyo dinle sömürüyo milleti Titre ve Kendine Dön..!

 53. iskesurlu said

  hepimiz ibrahim şahiniz hepimiz abdullah çatlıyız kansızları şerefsizleri davulla zurnayla karşılıyorlar vatan evlatlarını hain yapıyorlar bu zihniyete yazıklar olsun .

 54. uğultu said

  at izini it iziyle karıştıranlar ibrahim şahin kadar taş düşsün başınıza 7 kurşun yemiş 20 sene dagda bir fiil çarpışmış bir komutanı onu hiç tanımadan ortalıktaki söylentilerle yargılamak sizemi düştü baksanıza devlet bile 10 senedir yargılıyor bi sonuc alamadı alamazda cok derinlere girerim fakat gaza gelmem sunuda söyliyim ibrahim şahinin verdiği bu vatan mucadelesinde akıtdıgı topraga kanı bu millete helal olmasın banada hepinizede hani biliyoduk bu yolda yalnız kalmak var ama ama habur gösterisini izliyecegimizi hiç aklım imanım almıyor.

 55. veli said

  bizim memleketimizden bizim toparağımıdan terörist çıkmaz ergenekoncu çıkmaz yanlış konuşan arkadaşlar lafalarınıza dikkat edin

 56. Hasan Deniz said

  Mikail Bilir. Sen sarhoş musun? Deli misin? Yok değilsen. Neden, bu ülkenin hakimlerince mahkum edilen teröristlere arka çıkıyorsun? Bu tür adamlar milliyetçilik adı altında milleti soydu be. Bu tür adamlar sap ile samanı bir birine karıştırdı, doğuda zavallı suçsuz insanları öldürdü. Binlerce faili meçhul cinayet işlediler. Öldürülen insanların suçsuz akrabaları da hıncını almak için dağa kaçtı. Böylelikle bu tür kahraman ilan ettiğin insanlar; teröre yangına giden körük oldular. Ya adam gibi adam ol. Ya da senin gibilerin sonu hapis, olmaz sa da farelerin yaşadığı lağım çukurları olur. Bunu bil.

 57. Hasan Deniz said

  Sergen Burak Yılmaz,

  Senin gibi teröre arka çıkan zihniyetler için bile olsa dağa çıkılır. Senin gibi teröre arka çıkan insanlara hiç acımadan kurşunu sıkarım.

  Bunu bilesin. Çok seviyorsan vatanını git o zaman Şırnakta görev al. Alalım boyunun ölçüsünü.

 58. Hasan Deniz said

  Kirmastili, hadi seni de görelim. Bakalım neler beceriyormuşsun. Git Şırnakta görev yap. Şırnak seni bekliyor.

 59. cemil topoglu said

  Sayin baskanim oncelikle gecmis olsun dileklerimi iletir saygilarimi sunarim . vatanin kutsalligina gercekten inanan birisi oldugunuza inaniyorum vatan icin hic gozunuzu kirpmadan caninizi hice sayip olumune hizmet ettiginizi biliyorum . ve korkut eken pasamla hemserim olmasiyla kurur duyuyorum degerli baskanim mehmet agar a sizin nezlinizde gemis olsun dileklerimi diliuor en yakin zamanda sagligiyla beraber aramiza tekrar donmesini yuce Allah‘dan diliyorum tekrar size sevgi ve saygilarimi hurmetlerimi arz ederim Cemil Topoglu 05370276650

 60. ERDAL DÜNDAR said

  ERDAL DÜNDAR Kimki İBRAHİM ŞAHİN E KORKUT EKENE TÖRÖR ÖRGÜTÜ SANIĞI LİDERİ YAKIŞTIRMASINI YAPAR BİLSİNKİ ASIL VATAN HAİNİ VE TERÖRİST KENDİSİDİR,,VATAN TOPRAGININ ,BAYRAGININ KURANI KERİM KADAR KUTSAL TUTAN BU VATANA ZARAR VERMEZ VEREMEZ ,,İBRAHİM SAHİNLERİ KORKUT EKENLERİ MEHMET AGARLARI EKARTE EDEREK TÖRÖRÜN EYLEMLERİNE OLANAK SAGLAYAN ZİHNİYET BU YAPTIKLARININ CEZASINI MUTLAKA CEKECEKTİR,,ŞAHİNLER ÖLMEZ,,SİZİNLE GECİRDİĞİM ZAMANLARDA SİZDEN COK ŞEY ÖGRENDİM SAYIN BAŞKANIM,,,,YİNE TAVLA OYNAYIP BALIK YEMEK ÜMİDİYLE ELLERİNİZDEN ÖPERİM…

 61. HÜLYA ŞAHİN said

  Amcam 2 seneden beri içeride ama halen savunması bile almadılar bu nasıl bir hükümettir başımızda bu hükümet olduktan sonra biz sömürülmeye mahkumuz…

 62. HÜLYA ŞAHİN said

  Gerçek suçlular dışarıda elini kolunu sallaya sallaya geziyorlar hemde dağlardan inip şenlikler yapıyorlar bunların hesabı nasıl verilecek çok merak ediyorum…

 63. ERDAL DÜNDAR said

  rahmetli HABLEMİTOĞLU bir yazısında aynen şöylle demişti,kimki İBRAHİM ŞAHİNİ, KORKUT EKENİ cezaevine atarak cezalandırdığını düşünüyorsa ,,o cezaevlerinin önüne birer büstlerini yaptırıp altına yazdırmalıdırlar..İBRAHİM ŞAHİN KORKUT EKEN bu cezaevinde yatarak buraları şereflendirmişlerdir,,,bu ülke sizinle gurur duyuyor ,,ŞAHİNLER YÜKSEK UÇAR KARGALAR SÜRÜ İLE,,,Koca reis özledik sizi

 64. emin said

  Eskiden çok iyi adamdı! insanlar negatif ve pozitif tekamül edebilirler. ellerindeki güç kendilerini yoldan çıkarıp Tanrılaştırıyorsa;sonu kötü.

 65. turhallı said

  ibrahim şahin in yaşadıklarını siz hayal bile edemezsiniz….bu ülke cok şey borclu…allah ondan razı olsun..turhal lı

 66. bulent said

  Bu ibrahim sahin denen zat sanirim devlet memuru mal varligina bakin derim.ikincisi bir insan ancak bu kadar alcak olabilir.bir adami geceyarisi cocuklarinin gozunun onunden alip oldureceksin sonra devlet icin yaptim diceksin.bide daglarda ibo sahin adi duyuldugunda emin ol hic bir gerilla kacacak delik aramiyor.bunu bilakis ibo yapiyor.boyle adamlar ucuz kahramanlik yapiyor.eline silah almis kursun bile sikmamjstir..sizin gibi kerizleri one surmusturki hala yasiyor.karektersiz seeefsiz ibo.sana yatacak yee bulsular kendi elimle cikarip kopeklere yedirmesem seni bende sizi gibi olayim.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: